"Я хочу заперечити від початку до кінця цю інформацію, поширену прес-службою. Дійсно, чергова частина Нацполіції отримала повідомлення стосовно вказаних подій. На місце виїхали слідчо-оперативна група та представники поліції і з'ясували, що, по-перше, будівельні роботи, про які йде мова у повідомленні, відбуваються за межами військової частини, на прилеглій до неї території, у забудовника є всі необхідні документи і дозволи від органів місцевого самоврядування. Крім того, вивчивши покази свідків та записи камер відеоспостереження, ми встановили, що це не якісь "ті тушки" чи невстановлені особи в балаклавах, а звичайні будівельники, і йшов звичайний будівельний процес. А факту вдирання чи вторгнення на територію військової частини не було. Інформація, поширена прес-службою, при перевірці фактів не підтвердилася", - розповів він.
За словами Руслана Форостяка, земельний конфлікт довкола території військової частини точиться давно. Він також наголосив на тому, що будівельники вивозили не військове майно, а будівельне сміття. До того ж, не з території частини, а за її межами.
Нагадаємо, раніше командування Повітряних сил Збройних сил України повідомило про те, що вранці у неділю, 29 жовтня, невідомі у балаклавах вчинили спробу рейдерського захоплення частини території військового об'єкту, який перебуває у власності Міністерства оборони України.
Військовослужбовці розповіли про те, що близько 40 осіб о 8:45 частково демонтували огорожу військової частини та вивезли військове майно у невідомому напрямку.