Так, слідчими додано правову кваліфікацію за ч. 3 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України.
"Кримінальне провадження розслідуватиме об'єднана слідча група, створена на базі поліції Львівської області. Слідчі допитують свідків та можливих учасників тих подій. Серед цих громадян – мешканці кількох регіонів держави, зокрема, Закарпатської, Херсонської, Полтавської областей тощо", - додали правоохоронці.
10 вересня позбавлений українського громадянства Саакашвілі і його прихильники прорвали кордон українських прикордонників на кордоні з Польщею. Детальніше про повернення Саакашвілі в Україну читайте в матеріалі "Прорив Саакашвілі через кордон: головне".
Національна поліція Львівської області зареєструвала кримінальне провадження за ч. 1 ст. 332 - за фактом незаконного переміщення Міхеїла Саакашвілі через державний кордон.
Пізніше у кримінальному провадженні з'явилася ще одна стаття – ч. 2 ст.342 (опір співробітникові органів при виконання ним службових обов'язків, члену громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовцеві під час виконання цими особами покладених на них обов'язків з охорони громадського порядку).
За даними Держприкордонслужби, у неділю, 10 вересня, державний кордон України незаконно перетнули 60 осіб. Шістьом особам оформили протоколи про адміністративне порушення, які скерували до суду, станом на понеділок, 11 вересня, протоколи оформлювались стосовно дев'яти осіб, зокрема, журналістів. 12 вересня, правоохоронці Нацполіції затримали за даним фактом п'ятеро осіб. Крім того, поліцейські встановили особи шести можливих організаторів заворушень на ПП "Шегині", а також особи 32 активних учасників подій.