У Києві зафіксували понад 800 нових випадків коронавірусу

Поділитися
На сьогоднішній день кисневу підтримку отримують понад 1,3 тис. пацієнтів.

У Києві минулої доби зафіксували понад 800 нових випадків коронавірусу, повідомив міський голова Віталій Кличко. До столичних лікарень потрапили більше сотні пацієнтів.

“У Києві за минулу добу - 851 хворий на коронавірус. 10 людей померли. Усього за період пандемії в столиці 1854 летальних випадки від вірусу. Підтверджених випадків захворювання на сьогодні вже 108 055” - йдеться у повідомленні.

Так, серед тих, у кого COVID-19 виявили напередодні, 477 жінок віком від 18 до 91 року, 332 чоловіка віком від 18 до 90 рокiв, 19 дівчаток від 2 тижнів до 17 років та 23 хлопчики від 5 місяців до 17 років. Крім того, коронавірус зафіксували в 21 медика.

До лікарень потрапили 102 пацієнти. Інші перебувають на самоізоляції, під контролем лікарів.

Водночас одужали за минулу добу 188 киян. Всього за час пандемії коронавірус подолали 37 461 житель Києва.

За словами Кличка, найбільше випадків COVID-19 виявили в Дарницькому районі - 305, Дніпровському - 180 та Оболонському - 107 випадків.

“Загалом у стаціонарах медзакладів столиці сьогодні лікуються 1875 хворих на коронавірус. Із них 12 дітей. 1220 пацієнтів - у важкому стані. Кисневу підтримку отримують 1344 людини. Під апаратами ШВЛ – 30 хворих. Заповненість ліжок в комунальних медзакладах – понад 45%”, - додав міський голова.

Станом на 28 грудня в Україні виявили 1 030 374 випадки коронавірусу. Зокрема, за останню добу COVID-19 зафіксували у 4 385 пацієнтів. Щоправда, впродовж доби було проведено 15 332 тестування. Тоді як зазвичай у будні дні щоденно здійснюється близько 60 тисяч тестувань. 

На початку грудня кілька днів поспіль Міністерство охорони здоров'я звітувало про зниження захворюваності на коронавірус в країні, пов'язуючи це з позитивною дією карантину вихідного дня. Однак насправді “нові” дані про випадки коронавірусу вносилися до системи із затримкою у декілька місяців.

Попри махінації навколо проведення тестувань, кожен день ми втрачаємо життя сотень співгромадян. Лікарні переповнені. Пацієнтів виписують додому з аномально низькою сатурацією. Волонтери в паніці шукають кисневі концентратори, щоб не дати людям померти. Але допомогти, на жаль, встигають далеко не завжди і не всім. Детальніше про рівень смертності в країні читайте в статті Євгена Істребіна "Смертність в регіональному розрізі".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі