У Києві під Раду вийшли сотні антивакцинаторів

Фото Відео Доповнено
Поділитися
Протестувальники проти карантину, обов'язкової вакцинації і COVID-паспортів.

У Києві в середу, 3 листопада, проходить марш противників обов'язкової вакцинації, захід анонсувався як «марш за права», пише « Українська правда ».

Близько 8:00 ранку на площі біля Верховної Ради зібрались кілька сотень людей. Але їх кількість збільшуватиметься – до присутніх підходять нові учасники протесту.

Протестувальники тримають плакати «Скажи ні COVID-паспортам», «Скажи ні обов'язковій вакцинації», «Права людини» та інші. Основні вимоги: скасування карантинних обмежень, заборона «примусової медицини» та дотримання прав людини.

Підтримку акції висловила колишня народна депутатка Надія Савченко, яку раніше затримали в аеропорту «Бориспіль» із підробленим COVID-сертифікатом.

Згодом протестувальники заблокували урядовий квартал у кількох місцях, перекривши рух автомобілів. Час від часу антивакцинатори сваряться з поліцією. Як повідомляє «112 Україна», нині заблоковані:

  • вул. Грушевського, 5 (біля стадіону «Динамо»)
  • пров. Кріпосний, 30/1 (біля Будинку офіцерів)
  • перехрестя: вул. Московська, пров. Інженерний
  • перехрестя: вул. Липська, вул. Інститутська (біля готелю «Національний»)
  • перехрестя: вул. Інститутська, вул. Ольгінська
  • перехрестя: вул. Ольгінська, площа І. Франка
  • перехрестя: вул. Лютеранська, вул. Круглоуніверситетська
  • перехрестя: вул. Лютеранська, вул. Заньковецька
  • вул. Паркова, 35.

Аналогічні акції заплановані й у інших містах України. У місцевих пабліках у соціальних мережах мешканців закликають прийти 3 листопада на «Всеукраїнський протест проти обов'язкової вакцинації».

За даними нового опитування агентства «Рейтинг», 43% дорослих українців не готові вакцинуватись від коронавірусу.

Поділ людей на вакцинаторів і антивакцинаторів – явище всесвітнє, глобальне. Протести проти вакцинації і марші ковід-дисидентів регулярно проходять у різних країнах світу. Що штовхає людей на протест, пояснює соціальний психолог Олег Покальчук у статті «Філософія антивакцинаторства».

У спробах купувати нову хвилю епідемії, МОЗ перейшло до агресивніших форм комунікації з населенням – обмежень у «червоних зонах» для людей без сертифікатів про вакцинацію; списків професій, що підлягають обов'язковій імунізації. Але страх – зовсім не те саме, що довіра. Як спонукати українців робити вибір на користь вакцинації усвідомлено, пише Алла Котляр у статті «Вакцинальна кампанія: як владі завоювати довіру людей».

Поділитися
Дивіться спецтему: Вакцинація від COVID-19
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі