У арештованого Богуслаєва знайшли елітну нерухомість у Франції – «Схеми»

Відео
Поділитися
У арештованого Богуслаєва знайшли елітну нерухомість у Франції – «Схеми» © Укрінформ
Квартири і будинки у Ніцці записані на фірми, бенефіціаром яких є Олександр Богуслаєв. Вартість майна сягає майже 6 млн євро.

Родина експрезидента корпорації «Мотор Січ» В’ячеслава Богуслаєва володіє елітною нерухомістю на Лазуровому березі Франції, вартість якої сягає 5,9 млн євро, йдеться у спільному розслідуванні «Схем» і проєкту Scanner Project.

Нерухомість записана на фірми, які належать синові Богуслаєва Олександру та його бізнес-партнеру Сергію Шинкаренку. Богуслаєв-молодший раніше обіймав посаду заступника голови наглядової ради «Мотор Січі».

    • На компанію SCI DE LA PROMENADE DES ANGLAIS записана квартира і підвальне приміщення на Англійській набережній у Ніцці вартістю 850 тисяч євро.

Схеми

    • Компанія SCI BELLE EPOQUE володіє двома апартаментами на 588 та 622 квадратні метри на бульварі Гюго у Ніцці. Вартість нерухомості на момент купівлі – 1 мільйон 320 тисяч євро.

Схеми

    • Фірма SCI DES ANGES володіє двома квартирами в елітному житловому комплексі в муніципалітеті Вільнев-Лубе на захід від Ніцци. Сумарна вартість квартир – 800 тисяч євро.

Схеми

  • А компанія SCI SLAVA Богуслаєва-Шинкаренка володіє будинком на бульварі Едуарда восьмого у Ніцці. Вартість маєтка – 1 мільйон 620 тисяч євро.

Схеми

На момент купівлі у 2010-2011 роках ця нерухомість коштувала 4 мільйони 590 тисяч євро. З урахуванням того, що вартість нерухомості у Франції за десять років офіційно зросла приблизно на 30%, зараз вона оцінюється у майже 6 млн євро.

Українське майно Богуслаєва, який підозрюється у державній зраді, арештоване рішенням суду. Однак записане на родину закордонне майно поки що не під арештом. Журналісти очікують на відповіді від прокуратури та СБУ щодо того, чи правоохоронці планують звертатися до країн-партнерів щодо арешту і конфіскації цих активів на користь України.

Також «Схеми» звернулися по коментар до В’ячеслава і Олександра Богуслаєвих, на момент публікації розслідування відповідей ще не було.

Богуслаєв є підозрюваним у колабораціонізмі та пособництві російському агресору (статті 111-1 та 111-2 КК України). За версією слідства, президент «Мотор Січі» продавав авіаційні двигуни до РФ, а з початком повномасштабної війни наказав сховати документи і розібрати вертольоти, щоб ним не могли скористатися українські військові.

Донедавна очільник стратегічного підприємства має громадянство РФ та продовжував підтримувати зв’язок із Росією після вторгнення. Богуслаєв залишатиметься під вартою до грудня, у його справі триває слідство.

Зараз запорізьке авіабудівне підприємство націоналізоване, акції примусово вилучені на користь держави. Чи можуть колишні власники оскаржити це рішення в судах? В який спосіб слід оцінювати обсяги їхніх компенсацій? Як такий крок виглядає з погляду інвестора? Усе це аналізує Олександр Кошовий у тексті «Націоналізація гігантів – квиток на ще одну війну».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі