Транзит російського газу через Україну впав до історичного мінімуму — оператор ГТС

Поділитися
Транзит російського газу через Україну впав до історичного мінімуму — оператор ГТС
Населення у країнах ЄС активно запасається портативними електроплитами.

У червні обсяги транзиту російського газу територією України досягли історичного мінімуму з 1991 року. Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Оператора ГТС України.

"Через українську ГТС у червні цього року місячні обсяги транзиту досягли історичного мінімуму з 1991р - 1,25 млрд куб м. У порівнянні з травнем 2022 року обсяги транзиту через Україну впали на 37%, а порівняно з червнем попереднього року, транзит скоротився утричі, йдеться у повідомленні. — "Газпром" використав лише 38% від заброньованих потужностей (3,29 млрд куб. м) за довгостроковим контрактом".

У ГТС зазначають, що разом з обмеженням транзиту газопроводом "Північний потік-1" це призводить до "осушення" газового ринку ЄС та зростання цін.

"В результаті маніпулятивних дій "Газпрому", з початку червня ціни на газ у Європі зросли майже на 42%. Кремль застосовує агресію не лише у військовому вимірі: спроба зірвати опалювальний сезон у Європі – це приклад справжньої гібридної війни", - зазначається у повідомленні..

Населення у країнах ЄС активно запасається портативними електроплитами. Особливо стурбовані маніпуляціями "Газпрому" в Чехії, Словаччині, Угорщині, які майже повністю залежать від російського газу.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі