Терористи 26 разів обстріляли позиції ЗСУ в зоні АТО

Відео
Поділитися
Терористи 26 разів обстріляли позиції ЗСУ в зоні АТО Окупанти задіяли БМП під Мар'їнкою © VK/Фёдор Болдырев
З початку доби бойовики застосовували міномети, гранатомети і гармати БМП.

У п'ятницю, 2 грудня, бойовики російсько-терористичних формувань 26 разів порушили режим припинення вогню в зоні проведення антитерористичної операції. З початку доби окупанти активно застосовували заборонені Мінськими домовленостями види озброєнь, повідомляє прес-центр штабу АТО.

На донецькому напрямку терористи били з мінометів по позиціях Збройних сил України в районі Авдіївки, Луганського та Верхньоторецького. Крім того, Північне та Луганське ворог обстрілював з гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї.

На маріупольському напрямку під мінометним вогнем опинилося Широкине.

По Новогригорівці та Мар'їнці окупанти відкривали вогонь з озброєння БМП, а Новомихайлівку та Павлопіль – обстрілювали зі стрілецької зброї. У районі Богданівки була зафіксована снайперська активність противника.

Новотишківське і Балка Кошарна на Луганщині зазнали обстрілів зі 120-мм мінометів. По Новозванівці, Малиновому та Новоолександрівці окупанти вели вогонь з гранатометів і великокаліберних кулеметів.

Читайте також: Боєць АТО вбив свого товариша по службі і спробував втекти до ОРДЛО – Лисенко

Під час зустрічі "Нормандської четвірки" в ніч на 20 жовтня учасники зустрічі в Берліні погодилися з безальтернативністю Мінських домовленостей і домовилися про спільну розробки "дорожньої карти"їх реалізації. Крім того, лідери країн попередньо домовилися про продовження роботи з розведення військ на чотирьох ділянках лінії зіткнення в Донбасі. Серед цих ділянок, зокрема, має бути і Дебальцеве Донецької області.

Проте міністри закордонних справ України, Німеччини, Франції та Росії на переговорах у Мінську 29 листопада не досягли прогресу в узгодженні "дорожньої карти" через відмову голови МЗС РФ Сергія Лаврова обговорювати розміщенні збройної місії ОБСЄ у Донбасі.

Детальніше про основні проблемні питання деокупації Криму та ОРДЛО читайте у статті Костянтина Батозького "Деокупація: початок" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі