До таких порад, зокрема, відносяться:
Харчуватися збалансовано: в раціон потрібно включати рослинну їжу, крупи та джерела білка, а от від вживання червоного м'яса краще утриматися через ризик розвитку раку.
Голодувати (у разі протесту) краще не більше двох днів, тоді це буде корисно для здоров'я.
Мити руки: брудні руки при контакті з іншими людьми можуть сприяти передачі різних інфекцій, наприклад, гепатиту А, грипу та інших вірусів
Слід відвідувати сімейного лікаря, який буде стежити за станом здоров'я.
Необхідно робити щеплення, адже велике скупчення людей сприяє поширенню інфекцій.
Слід гуляти, але не прогулювати засідання. Тривале сидіння шкодить здоров'ю: воно змінює поставу, погіршує кровообіг в малому тазі і ногах і призводить до набору ваги. Тому в кулуарах і комітетах слід робити присідання, віджимання, планки, виходити на пробіжку в Маріїнський парк і так далі.
Необхідно відмовитися від куріння і алкоголю.
Слід дотримуватися правил дорожнього руху, перебувати в автомобілі пристебнутим навіть при поїздці на задньому сидінні.
Жінкам, якщо це не продиктовано протоколом, слід відмовитися від підборів. Високі підбори збільшують ризик травми ніг, ослаблення сухожиль, деформують стопу, а тісне незручне взуття шкодить кровообігу і працездатності.
Слід берегти горло, а також робити спеціальні вокальні вправи, які дозволять довго говорити з трибуни без шкоди для зв'язок.
Слід не допускати агресії, буллінга і домагань.
Працювати слід у відповідності з власними біоритмами і не засиджуватися допізна.
Необхідно навчитися стимулювати пам'ять без ноотропів.
Депутатам не слід відкладати справи на потім, а також не робити кілька справ одночасно.
Застерегла Супрун також від вигорання на роботі. Воно проявляється психічно і фізично і збільшує ризик хронічних хвороб і депресії, а також цинічного ставлення до роботи.
У неділю, 21 липня, в Україні відбулися дострокові вибори до Верховної Ради. Вони проходили за змішаною системою: 225 парламентаріїв обираються за закритими партійними списками, 199 – в одномандатних мажоритарних округах. Свої партійні списки у ЦВК зареєстрували 22 партії. У 26 одномандатних округах в анексованому Криму та окупованих районах Донецької та Луганської областей вибори не проводилися.
За підсумками опрацювання ЦВК 100% протоколів у "Слуги народу" 43,16%, в "Опозиційної платформи – За життя" - 13,05%, ву "Європейської Солідарності" - 8,10%. "Батьківщина" отримала 8,18%, "Голос" - 5,82% голосів виборців.