Суд відмовився видавати дозвіл на затримання Ісайкула — Стерненко

Поділитися
Суд відмовився видавати дозвіл на затримання Ісайкула — Стерненко Стернекно нагадав про розгляд апеляції на його домашній арешт
Також суд скасував підозру дургому нападнику.

Печерський районний суд Києва скасував підозру Івану Кузнєцову, який у 2018 році разом з Олександром Ісайкулом напав на Сергія Стерненка, про що у Facebook повідомив сам активіст. При цьому інший суд не дав дозволу на затримання Ісайкула, який втік з України.

"Вчора суддя Печерського районного суду Підпалий на прохання адвоката Портнова і за сприяння Авакова скасував підозру Івану Кузнецову, який за $ 1000 напав на мене біля мого дому", - написав Стерненко.

Також, за словами Стерненка, Шевченківський суд 23 червня відмовився лавати дозвіл на іншого нападника Олександра Ісайкула, який втік з України ще в березні минулого року.

"Думаю, наприкінці виявиться що я винен у тому, що вони на мене напали, бо я протистояв Труханову (міський голова Одеси - ред.) і той був змушений замовляти напади на мене. А Труханова Зеленський нагородить орденом "за заслуги". Після чого уряд затвердить програму по замовним вбивствам. Бо тепер у нас це не злочин. Злочин - захищатись від нападів", - написав Стерненко.

Він також нагадав, що 26 червня суд розгляне апеляцію на запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Нагадаємо, напад про який йде мова, відбувся в травні 2018 року. Це третій напад, вчинений на Стерненка. Нападниками виявилися 25-річний Іван Кузнєцов, який в результаті помер від поранення, а також 30-річний Олександр Ісайкул. Останнього спочатку затримали як свідка і виділили йому державну охорону. В результаті цього нападу активіст отримав ножове поранення руки.
11 червня цього року Служба безпеки повідомила Сергію Стерненку про підозру в умисному вбивстві і незаконному носінні холодної зброї. При цьому Ісайкула, СБУ навіть не оголосила розшук, коли він втік з України.
15 червня Шевченківський суд Києва обрав активісту запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Однак, згідно з рішенням суду, відбувати домашній арешт Стерненко мав за місцем прописки. А прописаний активіст у військовій частині в Одесі. На переконання Стерненка, саме генпрокурор Ірина Венедіктова замовила рішення суду, яке неможливо виконати, оскільки активіст не має доступу до військової частини в Одесі, де зареєстрований.
Пізніше суд задовольнив клопотання адвокатів Сергія Стерненка і змінив адресу, за якою активіст повинен перебувати під домашнім арештом. Він відбуває домашній арешт в Києві.
Справа Стерненка - один з найважливіших маркерів для влади Зеленського. Тому що неможливо служити народові і не чути його. Неможливо другий рік, сховавшись за спину "тимчасового" голови МВС Арсена Авакова, заплющує від правди. І для того щоб зрозуміти, в чому урок подій під Шевченківським судом Києва, потрібно правильно поставити розділовий знак. Влада, суспільству і самому Сергію Стерненку. Про це в статті "Обережно Сергій Стерненко!" для читачів ZN.UA пише оглядачка Інна Ведернікова.
Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі