Степанов: МОЗ планує відмовитись від роботи з деякими приватними клініками

Поділитися
Степанов: МОЗ планує відмовитись від роботи з деякими приватними клініками За словами міністра, співпраця буде проводитись за "пакетними галузями"
Співпраця міністерства залежить від прийнятих пакетів фінансування.

Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов зазначив, що з тих приватних клінік, які уклали угоду з Національною службою здоров'я (НСЗУ), МОЗ співпрацюватиме лише з деякими, потребують фінансування "пакетних" галузей.Про це міністр зазначив у своєму інтерв'ю для "1+1".

Раніше міністр повідомляв про прийняття окремих пакетів фінансування МОЗ, до яких ввійшли лікування гострого інфаркту міокарда, гострого інсульту та чотири пакети COVID-19. Загалом, для співпраці з НСЗУ уклали угоди 60 приватних клінік.

"Наскільки я знаю від НСЗУ, дві чи чотири клініки уклали угоди на "пакети інфаркту". Якщо вони зможуть працювати за цим пакетом, то працюватимуть. Інші клініки уклали угоди на надання різних діагностик - томографію тощо. Якщо у нас не існує таких пакетів, ми, відповідно, не можемо з ними працювати", - зазначив Степанов.

Також Степанов прокоментував інформацію про судові позови, які нібито вже готують деякі з лікарень, які закупили обладнання заради державного фінансування.

"Як вони можуть готувати позови, якщо ще нічого немає. Це хороші приклади для людей, які спробували запустити руйнування медицини. Це хороші страшилки. Як можна готувати позов, якщо ще жодних дій не було зроблено в правовому полі за цим напрямком", - зазначив міністр.

Читайте також: Робота з COVID-19: в МОЗ заявили про кадрові зміни через невиплати зарплат медикам

Про низку змін у фінансуванні медичної галузі Максим Степанов заявив під час брифінгу у вівторок, 5 травня. Зокрема, міністерство планує провести масштабну експертизу медичної галузі та запровадити стандарти надання медичної допомоги.

Раніше президент України Володимир Зеленський публічно закликав керівництво Міністерства охорони здоров'я та профільного парламентського комітету запропонувати план "покращення" другого етапу медичної реформи, щоб уникнути "негативних наслідків". За словами президента, створена за його ініціативою робоча група, в яку увійшли титуловані лікарі, академіки і професори, проаналізувала стан речей в медицині.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі