Згідно з рішенням суду, Мангеру продовжено заборону на виїзд за межі Херсонської області без дозволу слідчого або прокурора, також він повинен здати свій закордонний паспорт і зобов'язаний носити електронний браслет.
За словами Сарган, рішення суду діє до 3 серпня поточного року і не підлягає оскарженню.
За день до цього Тимчасова слідча комісія у справі нападів на активістів подала Верховній Раді звіт про свою роботу. ТСК рекомендувала Раді продовжити досудові розслідування ряду кримінальних проваджень, серед яких справа Гандзюк та бердянського активіста Віталія Олешка, замах на одеського громадського діяча, голову міської організації партії "Сила людей" Олега Михайлика, а також встановити осіб, які замовили напад на главу одеського "Автомайдану" Віталія Устименка.
Нагадаємо, 6 червня п'ятеро виконавців нападу на херсонську активістку Катерину Гандзюк отримали тюремні терміни - по 6 і 6,5 років, попередньо підписавши угоду зі слідством. Замовники і організатори злочину досі на волі.
Радник мера Херсона Катерина Гандзюк померла 4 листопада 2018 року в київській лікарні. Офіційна причина смерті: поліорганна недостатність і хімічні опіки 39% тіла в результаті нападу з використанням хімічної речовини (сірчаної кислоти).
Детальніше про справу Катерини Гандзюк читайте у статті Масі Найєма "Сіре зло" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".