Секретар РНБО звернув увагу на небажання частини українців вакцинуватися від коронавіруса

Поділитися
Секретар РНБО звернув увагу на небажання частини українців вакцинуватися від коронавіруса Данілов запропонував розібратися, чому українці не хочуть робити щеплення від коронавіруса © Сайт РНБО
Данілов вважає, що ця проблема має стати предметом широкого обговорення.

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данилов звернув увагу на проблему небажання значної частини українських громадян вакцинуватися від коронавіруса. Згідно з соціологічними дослідженнями, на які посилається секретар РНБО, робити щеплення не збираються близько половини українців.

«Від 45 до 55% українців не планують проходити вакцинацію. У нас ситуація, коли одна частина суспільства свідомо готова наразити на ризик зараження іншу частину, і ця проблема також має стати предметом широкого обговорення», - написав Данілов у своїй колонці в «Українській правді», опублікованій 4 травня.

На думку секретаря РНБО, головним уроком, що людство має винести з пандемії COVID-19, є «урок відповідальності за свої дії і бездіяльність». До «території відповідальності» кожної людини Данілов відніс дотриманні правил протівоепідемілогіческой безпеки: носіння захисної маски, дотримання соціальної дистанції і своєчасну вакцинацію.

«Як ніколи гостро усвідомлюється наша взаємопов'язаність і взаємозалежність, важливість соціальних зв'язків, що нас об'єднують, - те, що робить нас людьми і громадянами», - резюмував секретар РНБО.

За даними опитування КМІС, у квітні не готові були вакцинуватися понад 50% українців, а в березні їхня кількість перевищувала 60%.

Серед тих, хто не хоче вакцинуватися, 40% послалися на недостатню вивченість вакцин, 33% висловила недовіру до вакцин, що застосовуються в Україні, 20% побоюються наслідків вакцинації, а 17% - взагалі є принциповими антивакцинаторами,

Про те, які регіони залишаються найбільш проблемними і, які способи переконати щепитися вважають українці найбільш дієвими, читайте в статті соціолога Олександра Шульги «Вакцинація по-українськи».

Поділитися
Дивіться спецтему: Вакцинація від COVID-19
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі