Рябошапка розповів про етапи реформування Генпрокуратури

Поділитися
Рябошапка розповів про етапи реформування Генпрокуратури Рябошапка розповів про цілі реформування © Сайт президента України
У всіх співробітників прокуратури буде час з 27 вересня до 10 жовтня, щоб подати заяву про переведення до нових органів прокуратури та проходження атестації.

Реформування Генеральної прокуратури України починається, оскільки набирає чинності відповідний законопроект №1032, воно буде здійснюватися у декілька етапів, повідомляє прес-служба Генпрокуратури з посиланням на слова генерального прокурора України Руслана Рябошапки.

Так, зазначив генпрокурор, у рамках реформування ГПУ буде проведений процес атестації для діючих прокурорів. Терміни його завершення визначені до 1 вересня 2020 року.

"Мета реформи – нові стандарти роботи прокурорів, які відповідають очікуванням суспільства, бізнесу та інвесторів. Спочатку відбудеться атестація, і всі чинні прокурори, які пройдуть оцінки за критеріями професіоналізму, продовжать працювати у нових органах прокуратури. Процес атестації має бути завершено до 1 вересня 2020 року", – зазначив генпрокурор.

У всіх співробітників прокуратури буде час з 27 вересня до 10 жовтня, щоб подати заяву про переведення до нових органів прокуратури та проходження атестації. Сама атестація буде проводитися у три етапи – прокурорам доведеться пережити два іспити у вигляді анонімного тестування та співбесіду. До третього етапу "доживуть" ті прокурори, які з успіхом пройдуть попередні два. При цьому комісії, яким буде доручено оцінювати успіхи атестуються прокурорів, будуть формуватися із представників, делегованих міжнародними організаціями; принаймі, Рябошапка не згадав про те, що для їхнього формування залучать представників прокуратури України.

23 вересня Президент України Володимир Зеленський підписав закон про реформу органів прокуратури – документ № 1032. Зокрема, закон передбачає перейменування Генеральної прокуратури на Офіс генерального прокурора, а також ліквідацію Головної військової прокуратури. Також згідно із документом, всі прокурори повинні пройти переатестацію, а їх загальна кількість скоротять з 15 тисяч до 10 тисяч чоловік.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі