Росія відреагувала на ініціативу Кримської платформи: пропонує обговорити «деокупацію України»

Поділитися
Росія відреагувала на ініціативу Кримської платформи: пропонує обговорити «деокупацію України» © УНН
Сам Кремль активно використовує іноземних політиків і бізнесменів для створення ілюзії міжнародної підтримки анексії півострова.

Росія відреагувала на ініціативу Міністерства закордонних справ України щодо створення Кримської платформи (міжнародного переговорного майданчика з деокупації українського півострова - ред.), запропонувавши створити «платформу з деокупації України».

Незаконно обраний до Державної думи РФ кримський колаборант Міхаіл Шеремет заявив, що владу в Україні начебито захопили «націоналісти» і «заокеанські керуючі», і завдання Росії - допомогти «братній країні».

«Київська влада плекає ідею про проведення якогось кримського саміту щодо повернення Криму, хоча я твердо впевнений, що сьогодні потрібно ставити питання про створення міжнародної платформи деокупації братньої нам України від зовнішнього заокеанського управління і порятунку країни від націоналістів, які засіли у владі», - заявив він у коментарі пропагандистського агентству «РИА Новости».

Шеремет повторив наративи російської пропаганди про «несамостійність України після розпаду СРСР», але не вважав за потрібне пояснити, чому пропонована ним російська окупація відрізнятиметься від уявної західної.

Колаборант також вирішив підтримати проросійські партії в Україні, які зміцнюють позиції: «Український народ заслуговує, щоб до керівництва прийшли дійсно патріотично налаштовані люди, які усвідомлюють важливість дружніх відносин з Росією і нерозривність багатовікових історичних зв'язків».

Хто такий Михайло Шеремет. Народився і виріс в Криму, працював токарем, начальником служби охорони, заступником директора ТОВ «Моноліт-плюс».

У 2010 році вступив в політичну партію «Русское единство», яку очолював нинішній «глава Криму» Сергій Аксьонов. Керував Сімферопольською міською організацією партії.

У 2014 році підтримав анексію півострова Росією, очолив «народне ополчення Криму» і вступив у путінську партію «Единая Россия».

З 2014 по 2016 рік працював в окупаційній «Раді міністрів Криму» заступником голови та першим заступником голови. У 2016 році брав участь в незаконних виборах в окупованому Криму, пройшов до Держдуми за списками «Единой России».

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ України повідомило про підготовку нового переговорного майданчику щодо Криму, який міг би стати аналогом нормандського формату по Донбасу. Саміт Кримської платформи відбудеться у травні наступного року в Києві.

Крім консолідації міжнародних зусиль, спрямованих на протидію анексії Криму Росією, серед завдань платформи також протидія загрозам РФ у Чорному і Азовському морях.

Про свою підтримку концепції Кримської платформи вже заявили посли СШАВеликої Британії, Туреччини та інших країн. На якій стадії перемовини з Європейським Союзом, поки що невідомо. Взяти участь в переговорах може і Росія, але у МЗС сумніваються у тому, що Москва братиме участь.

Докладніше про окуповану кримську реальність, вивчені уроки і подальші дії, читайте в статті першого заступника міністра закордонних справ Еміне Джапарової «Медова пахлава» стала «хворостом в мєду»  для читачів ZN.UA.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі