Регламентний комітет Ради визнав недостатньо обґрунтованим подання на Довгого

Поділитися
Регламентний комітет Ради визнав недостатньо обґрунтованим подання на Довгого Регламентний комітет Ради знайшов недоліки в поданні Луценка на Довгого © Пресс-служба КМДА
Відповідне рішення було підтримано членами комітету одностайно.

Регламентний комітет ВР не підтримав зняття недоторканності з народного депутата Олеся Довгого ("Воля народу") і вирішив повернути відповідне подання генпрокурора Юрія Луценка голові Верховної Ради Андрію Парубію.

Так, комітет визнав наявність недоліків в поданні генпрокурора Юрія Луценка на притягнення Довгого до кримінальної відповідальності.

"Комітет вважає, що подання щодо надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України О. Довгого, внесенк до Верховної Ради генеральним прокурором Ю. Луценком від 21 червня 2017 року № 06-294 містить суттєві недоліки в частині обґрунтованості зловживань депутатом О. Довгим посадовими повноваженнями на посаді секретаря Київської міськради, а також в частині умислу з приводу зловживання посадовими повноваженнями в інтересах третіх осіб", – повідомив глава регламентного комітету Павло Пинзеник в ході засідання.

Комітетом прийнято рішення направити голові ВРУ Андрію Парубію цей висновок, а також саме подання та пояснення Олеся Довгого. Відповідне рішення члени комітету підтримали одноголосно.

Нагадаємо, 21 червня Генпрокуратура внесла у Верховну Раду п'ять подань про притягнення до відповідальності народних депутатів України. Спікер ВР Андрій Парубій направив їх до Регламентного комітету.

Подання стосуються наступних депутатів: Євгена Дейдея (НФ); Олеся Довгого ("Воля народу"); Андрія Лозового (РПЛ); Борислава Розенблата (БПП), і Максима Полякова (НФ).

Згідно з поданням на Довгого, кримінальне провадження, фігурантом якого є Довгий, відкрито за фактом зловживання посадовими особами Київської міської ради владою в інтересах третіх осіб, що спричинило тяжкі наслідки для інтересів держави в особі територіальної громади Києва.

За версією слідства, в період з 2007 по 2009 роки Олесь Довгий, спільно з посадовими особами Головного управління земельних ресурсів Києва та іншими особами, забезпечив 1 жовтня 2007 року прийняття депутатами рішення щодо незаконної передачі землі.

Напередодні, 3 липня Комітет Верховної Ради з питань регламенту визнав необґрунтованим і невмотивованим подання генерального прокуратора України про надання парламентом згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата з фракції "Народний фронт" Євгенія Дейдея.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі