ЗМІ повідомили про викриту схему розкрадання коштів в МОЗ та обшуки: у міністерстві заперечили

Доповнено
Поділитися
ЗМІ повідомили про викриту схему розкрадання коштів в МОЗ та обшуки: у міністерстві заперечили © Корреспондент.net
Йдеться про компанії, які надають медичні послуги за кошти МОЗ.

У понеділок, 14 липня, поліція та прокуратура проводять обшуки в структурах пов'язаних з Національною службою здоровʼя. Про це повідомляє “Українська правда” з посиланням на джерело в правоохоронних органах

Як уточнило джерело, йдеться про компанії, які надають медичні послуги за кошти, розпорядником яких є Міністерство охорони здоровʼя.

Під час розслідування правоохоронці виявили схему заволодіння бюджетними коштами в особливо великих розмірах "під прикриттям безпосередньо керівництва МОЗ", яка діяла в 2024-25 роках. Зазначається, що кримінальне провадження відкрито на початку 2025 року.

Співрозмовник уточнив журналістам, що йдеться про десятки мільйонів гривень бюджетних коштів.

У відповідь Міністерство охорони здоров'я повідомило, що видання «Українська правда» поширила неправдиву інформацію щодо діяльності міністерства та керівництва установи.

“У зв’язку з поширенням у ЗМІ інформації про нібито проведення обшуків у структурах, пов’язаних із Національною службою здоровʼя України, та про участь керівництва Міністерства охорони здоров’я України у кримінальному провадженні щодо заволодіння бюджетними коштами — офіційно повідомляємо — поширена інформація не відповідає дійсності”, – розповіли в МОЗ.

У міністерстві додали, що нинішнє керівництво не є фігурантами жодного кримінального провадження щодо заволодіння бюджетними коштами та не має жодного відношення до оприлюднених припущень.

Правоохоронні органи 9 липня провели масштабні обшуки на митницях у кількох областях України. Під час спецоперації ліквідовано пʼять оборудок та затримано на хабарі заступника директора департаменту міжнародної взаємодії Державної митної служби у Києві Володимира Майструка. Затриманий чиновник організував схему “заробітку” на ухилянтах та іноземних мігрантах.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі