Прагнення України вступити в НАТО не підтримують 38% громадян - опитування КМІС

Поділитися
Прагнення України вступити в НАТО не підтримують 38% громадян - опитування КМІС За приєднання Києва до військового альянсу виступають трохи більше 40% © nato.int
Керівництво країни не може переконати більшість українців у необхідності вступати в НАТО.

Українці більше підтримують вступ країни в НАТО, ніж ні, свідчать результати дослідження Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), проведеного з 20 травня по 2 червня 2016 року.

Так, за приєднання до Альянсу виступають 43,9% респондентів, не підтримують вступ - 38%, ще 18,1% респондентів не змогли відповісти на запитання.

"Переважна більшість за вступ в НАТО на заході, приблизно половина в центрі, а на півдні, сході та Донбасі за приєднання до НАТО менше", - повідомив генеральний директор КМІС Володимир Паніотто в ході презентації результатів дослідження у Києві в четвер, 9 червня.

На думку Паніотто, в Україні мало працюють над тим, щоб переконати людей орієнтуватися на НАТО. За його словами, "це питання все-таки розколює країну".

У ході дослідження методом інтерв'ю опитано 2043 респонденти, що мешкають у 110 населених пунктах усіх регіонів України (крім Криму та неконтрольованих територій Донбасу). Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і за дизайн-ефекту 1,5) не перевищує 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% - для показників близьких до 25%, 2,0% - для показників близьких до 10%, 1,4% - для показників близьких до 5%.

Раніше повідомлялося, що майже 60% учасників АТО виступають за вступ України в НАТО, свідчать результати опитування Центру Разумкова.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі