Пожежі на Луганщині: у зоні ООС шукають двох військовослужбовців

Відео
Поділитися
Пожежі на Луганщині: у зоні ООС шукають двох військовослужбовців © Операція Об'єднаних сил / Facebook
Бійці зникли під час гасіння полум'я у районі Верхньоторецького.

На сході України у суботу, 5 вересня, зберігався режим повного та всеосяжного припинення вогню, обстрілів з боку російсько-окупаційних військ не зафіксовано.

«5 вересня на усіх ділянках відповідальності українських підрозділів обстрілів з боку противника не зафіксовано. Режим тиші зберігався по всій лінії розмежування», - повідомляє штаб операції Об’єднаних сил.

Від початку доби 6 вересня на усіх ділянках фронту продовжує зберігатись тиша. Втрат серед захисників України немає.

Водночас військовослужбовці готові миттєво реагувати на будь-які зміни оперативної обстановки та дати ворогу гідну відсіч у разі спроби ескалації в Донбасі.

Українські військові разом із рятувальниками ДСНС та особовим складом інших підрозділів Об'єднаних сил продовжують гасити лісові та степові пожежі на сході країни.

Вранці 6 вересня, під час гасіння пожежі поблизу Верхньоторецького,  полум’ям відрізано від решти двох військовослужбовців, пошуки бійців тривають.

Вже ліквідовано пожежі поблизу Красногорівки, Гладосового, Валуйського та Новгородського. Триває гасіння вогню біля Луганського, а в районі населених пунктів Трьохізбенка – Лопаскине – Лобачеве локалізовані осередки загорання.

Масштабні пожежі в Харківській і Луганській областях спалахнули 2 вересня. На Луганщині загорілася трава поблизу лінії розмежування, вогонь спровокував детонацію вибухових пристроїв, під час одного з вибухів постраждав пожежний.

На сьогодні постраждалими є троє військових: двоє під час гасіння пожежі, третій через вибух. Також внаслідок пожежі загинув учасник боїв за ДАП, старшина Артем Бондаренко, на нього впав палаючий бліндаж.

Нагадаємо, опівночі 27 липня в Донбасі почав діяти черговий режим повного та всеосяжного припинення вогню. Забороняються наступальні та розвідувально-диверсійні дії, застосування безпілотників, ведення снайперського вогню тощо.

Режим тиші було погоджено Тристоронньою контактною групою в Мінську після того, як бойовики цинічно порушили власні гарантії та обстріляли українську евакуаційну групу, що вийшла у «сіру зону» під Зайцевим за тілом загиблого розвідника.

Бойовий медик Микола Ільїн загинув на місці, розвідник Ярослав Журавель – за чотири дні. Він стік кров’ю, бо бойовики не дозволяли забрати його, аби надати медичну допомогу.

Російські найманці порушили перемир'я через 20 хвилин після його оголошення. Кремль відмовився гарантувати додержання режиму тиші бойовиками, вчергове заявивши, що Росія нібито не є стороною конфлікту.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі