Понад 70% переселенців хочуть повернутися додому — опитування

Інфографіка
Поділитися
Понад 70% переселенців хочуть повернутися додому — опитування © ДСНС України
Водночас 19% повідомили, що вже не повернуться додому.

В Україні 18% людей змінили місце постійного проживання після повномасштабного вторгнення РФ в Україну. Найбільше переселенців серед вихідців із східного макрорегіону – з них понад 60% змінили місце проживання, свідчать  дані опитування соціологічної групи "Рейтинг".

Соціологічна група "Рейтинг"

Серед переміщених осіб 75% висловлюють намір повернутися додому: 12% – найближчим часом, 14% – хочуть повернутися, але ще почекають, 49% – повернуться після закінчення війни. Водночас 19% повідомили, що вже не повернуться додому.

Соціологічна група "Рейтинг"

За оцінкою соціологів, відсоток українців, які не бажають повертатися додому зростає: порівняно з літом 2022 року тих, хто не планує повертатись, стало вдвічі більше. 

Соціологічна група "Рейтинг" 1-2 червня 2023 року провела загальнонаціональне опитування "Настрої та економічне становище населення".  Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу, а також територій, де на момент опитування відсутній український мобільний зв'язок. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 1000 респондентів. Метод опитування: телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера.

Київ є лідером за кількістю зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб —  близько 380 тисяч переселенців. Майже вдвічі менше проживає у Дніпрі.

Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі