Крім того, Україні необхідно виконати вимоги для отримання наступного траншу кредиту Міжнародного валютного фонду (МВФ), вважає Мітчелл.
"Нам було приємно бачити, що в Україні було прийнято декілька дуже важливих реформаторських законів, але ще багато чого потрібно зробити. Слід продовжувати зусилля щодо створення Антикорупційного суду", - зазначив він за підсумками зустрічі з президентом України Петром Порошенком у Києві.
Помічник держсекретаря США наголосив на важливості боротьби з корупцією та продовженні реформ в Україні, зокрема, в енергетичному секторі.
"Вважаємо за необхідне забезпечити виконання Україною вимог для отримання наступного траншу МВФ", - повідомив Мітчелл.
За його словами, США продовжують активно підтримувати Україну на шляху реформ і в протистоянні російській агресії.
Нагадаємо, нещодавно президент Петро Порошенко несподівано змінив власну думку про антикорупційні суди, підтримавши його створення. Хоча на форумі YES голова держави наголосив на тому, що антикорупційні суди є хіба що в Уганді та Малайзії. І створювати такі суди в Україні занадто довго і неефективно. Тому краще створити антикорупційну палату у вже існуючій судовій системі.
Пізніше він запропонував прискорити підготовку законопроекту про Антикорупційний суд, щоб він був прийнятий вже цього року.
6 листопада представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко заявила про те, що президент готовий за два тижні внести до парламенту власний варіант законопроекту про антикорупційний суд, якщо за цей час у Верховній Раді не буде створена робоча група для вироблення консенсусного проекту такого закону.
Детальніше про антикорупційні ініціативи президента читайте у статті Олександра Леменова "Антикорупційні суди "по-новому": рецепт Порошенка" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".