"Пакети малюка" почали доставляти в регіони - Мінсоцполітики

Поділитися
© https://gre4ka.info
Зараз бебі-бокси вже надійшли в дев'ять областей.

"Пакети малюка" почали доставляти в регіони України, повідомили в прес-службі Міністерства соціальної політики.

Бебі-бокси вже доставили в заклади охорони здоров'я та структурних підрозділів з питань соціального захисту населення столиці і в 9 областей.

"Розпочато доставка" пакунків малюка "в регіони." Пакети малюка "доставлені в заклади охорони здоров'я та структурних підрозділів з питань соціального захисту населення Вінницької, Закарпатської, Дніпропетровської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Одеської, Сумської, Черкаської областей та міста Києва", - йдеться в повідомленні.

У Мінсоцполітики запевнили, що до кінця січня "пакети малюка" будуть доставлені в усі регіони України.

? Розпочато доставку "пакунків малюка" в регіони ✅ "ПАКУНКИ малюка" доставлено до закладів охорони здоров'я та...

Опубліковано Міністерство соціальної політики України Вівторок, 26 січня 2021 р

"Пакет малюка" з'явився в Україні в 2018 році, до його складу входили необхідні речі для новонародженого: пелюшки, шапочки, боді, брюки, термометри, ковдри, матрац, засоби гігієни. У червні 2020 року уряд вирішив замінити бебі-бокси грошовими виплатами.

У свою чергу ЮНІСЕФ закликав Кабінет міністрів зберегти програму підтримки сімей з дітьми -"пакет малюка", який замінили на грошову виплату.

30 вересня 2020 року Рада підтримала повернення "пакунків малюка", депутати прийняли в другому читанні законопроект № 3006 "Про внесення змін до Закону України" Про державну допомогу сім'ям з дітьми "щодо надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги" пакет малюка ". Він передбачає повернення бебі-боксу так званої натуральної форми. Тобто, батьки не пізніше 30 днів від народження дитини повинні отримати від держави набір першої необхідності.

Відзначимо, що в Міністерстві соціальної політики заявили про те, що майбутнє в батьки зможуть вибирати, отримувати "пакет малюка" в натуральній формі на інтернет-платформі або монетизувати допомогу на картку.

Про мотивацію, ризики експериментального проекту, а також про доцільність бебі-боксів, в тому вигляді, як вони були введені в Україні читайте в статті редактора розділу "Соціум" Алли Котляр "Бебі-бокси Пандори-3" для ZN.UA

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі