Окупанти визнали, що води для Сімферополя вистачить лише на 140 днів

Поділитися
Окупанти визнали, що води для Сімферополя вистачить лише на 140 днів
Для того, щоб за графіком подавати воду в Сімферополі і Сімферопольському районі, кожного дня потрібно близько 120 тис. куб. метрів води

Ресурсу водосховищ, з яких вода надходить до окупованого Сімферополя, "при існуючих притоках і обмеженому водозаборі" вистачить лише на 140 днів.

Про це заявила так звана заступник голови російського уряду півострова Світлана Маслова. Вона розповіла про ситуацію з водою на брифінгу в понеділок, 5 квітня, передає "Крим.Реаліі".

За її словами, з 29 березня по 4 квітня середньодобовий обсяг жене води з водосховищ міста Сімферополя склав 36,9 тис. куб. метрів.

"При існуючих притоках і обмеженому водозаборі, можливість використовувати поверхневі джерела достатня лише на 140 днів - тобто, трохи більше, ніж на чотири місяці", - підкреслила вона.

За даними окупаційної "влади" Криму, для того, щоб за графіком подавати воду в Сімферополі і Сімферопольському районі, кожен день потрібно близько 120 тис. Куб. метрів води.

"Обсяг водосховищ Сімферополя і Сімферопольського району - корисний і який можна було б використовувати - Сімферопольське водосховище: 3% корисного об'єму, Аянське водосховище: 55%, Партизанське: 7%", - уточнила Маслова.

Офіційний Київ заявляє, що населенню Криму природних запасів води вистачає і наполягає на тому, що поки півострів знаходиться під російською окупацією, постачання води туди неможливе. Населенню природних запасів на півострові вистачає, а "спонсорувати" мілітаризацію Криму Росією Україна не буде.

Представники окупаційної "адміністрації" Криму вважають, що відповідальність за дефіцит прісної води на півострові нібито лежить і попередньому, і нинішньому керівництві України, яке санкціонувало зупинку функціонування Північно-Кримського каналу сім років тому і не запускає його зараз.

Офіційний Київ і міжнародні партнери України вважають, що за ситуацію з водою на півострові несе відповідальність виключно команда глави Кремля Владіміра Путіна. При цьому влада України може розглянути можливість подачі води в окупований Росією Крим у разі виникнення на півострові гуманітарної катастрофи.

Детальніше про те, чим загрожує Україні постачання дніпровської води в Крим, читайте у статті Валентини Самар "Обережно, Крим. Слизько і боляче" для читачів ZN.UA.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі