Одного з підозрюваних у замаху на одеського активіста Михайлика випустили з СІЗО

Поділитися
Одного з підозрюваних у замаху на одеського активіста Михайлика випустили з СІЗО Двоє з трьох підозрюваних у замаху на Михайлика залишилися в СІЗО © Олег Михайлик/Facebook
Суд пом'якшив Нагладзе запобіжний захід, замінивши утримання під вартою на домашній арешт.

Одеський суд пом'якшив запобіжний захід одному з підозрюваних замаху на голову міської організації "Сили людей" Олега Михайлика. Громадянина Грузії Торніка Нагладзе звільнили з-під варти і відправили цілодобовий під домашній арешт до 22 січня 2019 року, передає УНІАН.

У четвер, 22 листопада, суддя Кіровського районного суду Одеси відхилила клопотання прокуратури про продовження строку тримання під вартою Нагладзе, який є інвалідом першої групи. Йому обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту терміном на 60 діб.

Двоє інших підозрюваних залишилися в СІЗО. Напередодні суд продовжив їх арешт ще на два місяці.

Як повідомлялося, 22 вересня активісти одеської організації партії "Сила людей" Олега Михайлика стріляли біля його будинку. Михайлик неодноразово виступав проти муніципальної адміністрації міста, зокрема, мера міста Геннадія Труханова.

Пораненого активіста госпіталізували і надали йому державну охорону. Поліція зареєструвала кримінальне провадження за ст. 115 (замах на умисне вбивство) Кримінального кодексу.

25 вересня поліція затримала трьох підозрюваних у замаху на Михайлика. Затримані на допиті визнали свою провину, суд відправив їх до СІЗО. За даними слідства, підозрювані є членами грузинського етнічного злочинного угруповання.

Поліція розглядає три версії нападу на Олега Михайлика. Перша версія пов'язана з його громадською діяльністю. Друга – з конфліктом навколо ЖК "Золотий берег" (Михайлик виступав з протестними акціями, як ошуканий вкладник). Третя – пов'язана з проблемою авторинку "Успіх". Однак друзі та знайомі потерпілого вважають, що напад було викликано неодноразовими висловлюваннями чоловіка з приводу того, що він хотів балотуватися на посаду міського голови Одеси.

З початку 2017 року в Україні було скоєно більше 50 нападів на громадських активістів та журналістів. Найбільш напружена ситуація – на Півдні країни, зокрема, в Одеській та Херсонській областях. В жодному з випадків слідство не встановило замовників злочинів.

Одеські активісти вважають, що за терором проти них стоять мер міста Геннадій Труханов, а також близькі до нього бізнесмен Володимир Галантерник і кримінальний авторитет Олександр Ангерт на прізвисько "Ангел", які фактично монополізували корупцію в Одесі. А місцева поліція і прокуратура фактично захищають інтереси цього угруповання, та не виконують своїх професійних обов'язків.

Детальніше про ситуацію в Одесі читайте в матеріалі Ніни Перстньової "Біси міста "Ангела" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі