Насіров апелював до слів Холодницького, який вказав на те, що в САП працює лише 35 прокурорів, які курують роботу 250 детективів НАБУ, і, як наслідок "були виявлені непоодинокі факти фальсифікації"
"Коли процесуальне керівництво не здійснюється, це призводить до "перегинів" в роботі НАБУ. Відчуття безконтрольності та безкарності провокує детективів НАБУ до численних порушень закону, маніпуляцій, перекручувань, а інколи і до відвертої брехні", - заявив Насіров.
Він додав, що на власному досвіді відчув "недоліки" в роботі НАБУ "як особа, проти якої було грубо сфабриковано кримінальну справу". При цьому відповідальність за "фальсифікацію справи" Насіров поклав особисто на Холодницького, і саме тому він особисто має виправити ситуацію. Зокрема Насіров зазначив, що прокурори САП допустились помилки та не вивчили його справу, "піддавшись істерії НАБУ" для якнайшвидшої передачі справи до суду.
"Я закликаю Вас як керівника групи прокурорів у моїй справі прийти в найближче судове засідання та особисто прочитати обвинувальний акт проти мене, надати належну правову оцінку всім процесуальним порушенням, допущеним під час досудового розслідування, вивчити матеріали сторони захисту, … та прийняти законне та обґрунтоване рішення про відмову від державного обвинувачення, оскільки в моїх діях не має не тільки складу злочину, а взагалі події злочину, і одночасно прийняти рішення про притягнення усіх винних осіб, які сфальсифікували кримінальну справу проти мене, до кримінальної відповідальності", - заявив він.
"Чим швидше Ви як керівник САП визнаєте помилки в цій справі, тим менше шкоди буде заподіяно мені, як незаконно притягнутому до кримінальної відповідальності, і правовій системі держави", - резюмував колишній чиновник.
Нагадаємо, що 2 березня минулого року детективи НАБУ вручили голові ДФС Роману Насірову повідомлення про підозру в рамках розслідування "газової справи Онищенка" по епізоду про незаконне надання відстрочки по оплаті ренти компаніями-учасниками корупційної оборудки. Його підозрюють у скоєнні дій, які завдали державі збитків на суму два млрд гривень.
За даними слідства, в 2015 році Насіров прийняв ряд безпідставних і незаконних рішень про відтермінування платежів з рентної плати за користування надрами для задіяних у "газовій схемі" компаній, підконтрольних депутату Олександрові Онищенку, на загальну суму більше 2 мільярдів гривень.
7 березня Солом'янський районний суд Києва обрав голові Державної фіскальної служби Роману Насірову запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на 60 днів з альтернативою внесення 100 млн гривень застави. Апеляційний суд Києва 13 березня залишив без змін рішення суду першої інстанції. Незабаром дружина Насірова внесла за нього заставу, і ввечері 16 березня він вийшов із СІЗО.
У серпні стало відомо, що суд наклав арешт на все майно Насірова, включаючи наявну в держреєстрі нерухомість.
10 листопада обвинувальний акт проти Насірова скерували до суду.