Зокрема у липні було завершено розслідування низки резонансних справ, у деяких із них обвинувальний акт скеровано до суду, а щодо решти розпочато ознайомлення з матеріалами слідства. Так, впродовж липня статус обвинувачених набули п'ятеро посадовців Збройних сил України та державного підприємства "Львівський бронетанковий завод". За версією слідства, ці особи організували корупційну схему із закупівлі запасних частин та комплектуючих до бронетанкового озброєння і техніки, через яку розтрачено бюджетні кошти в розмірі 14,5 млн грн.
На фінішній прямій перебуває розгляд справи стосовно народного депутата України Олександра Онищенка, який, за даними детективів бюро, є організатором корупційної схеми з розкрадання державних коштів під час видобутку та продажу природного газу в рамках договорів про спільну діяльність з ПАТ "Укргазвидобування".
Також у липні повідомлено про завершення досудового розслідування та відкрито матеріали для ознайомлення:
вісьмом підозрюваним у заволодінні коштами державного бюджету України, виділених на інженерно-технічне облаштування українсько-російського державного кордону, або ж так звана справа проекту "Стіна";
двом підозрюваним у продажі за заниженими цінами морських торговельних суден Міністерства інфраструктури України: колишній президент ПрАТ "Сі Трайдент" та екс-директор судновласної компанії;
двом суддям, підозрюваним в хабарництві: судді Господарського суду Сумської області та судді Окружного адміністративного суду міста Києва.
Зазначимо, що детективи НАБУ внесли відомості про перші провадження до ЄРДР 4 грудня 2015 року.
Нагадаємо, що НАБУ зареєструвало 72 кримінальні провадження за фактом внесення недостовірних даних в електронні декларації особами, уповноваженими на виконання функцій держави та місцевого самоврядування. Загальна вартість незадекларованого майна, виявленого детективами, перевищила 750 мільйонів гривень.