НАБУ повідомило про підозру двом підозрюваним у справі про розкрадання газу

Поділитися
НАБУ повідомило про підозру двом підозрюваним у справі про розкрадання газу Викрадачів газу звинувачують у відмиванні брудних грошей © gaz-system.pl
Досудове розслідування розкрадання газу на 3 млрд грн триває. Двох підозрюють у відмиванні доходів, одержаних злочинним шляхом.

Двом підозрюваним у справі про розкрадання газу, видобутого в рамках договорів спільної діяльності з "Укргазвидобування" Валерію Пісного і Олегу Рябошапці повідомлено про підозру.

Як повідомляє прес-служба Національного антикорупційного бюро, "22 червня Пісний і Рябошапка були затримані на виході з Лук'янівського слідчого ізолятора відразу після звільнення під заставу, визначений Солом'янським судом раніше в якості альтернативи при обранні запобіжного заходу. Детективи НАБУ вже повідомили даними особам про підозру за статтями 191 та 255 Кримінального кодексу України як причетним до корупційної схеми з розкрадання газу, в результаті якої державі було завдано збиток на рівні 3 млрд грн".

Детективи Національного антикорупційного бюро України готують подання до суду про обрання стосовно даних осіб запобіжного заходу. Досудове розслідування триває.

Читайте також: Невідомі заблокували детективів НАБУ, які ведуть справу "цукрового" прокурора

Нагадаємо, що 15 червня детективами НАБУ та прокурорами САП в рамках розслідування корупційної схеми з перепродажу газу, видобутого в рамках спільної діяльності з державним підприємством "Укргазвидобування", було здійснено 37 обшуків у Львові, Дніпрі та Києві. В результаті було затримано десять осіб, підозрюваних у причетності до газової схеми.

16 червня керівник САП Назар Холодницький зареєстрував у Верховній Раді погоджене із генеральним прокурором подання про надання згоди на затримання та арешт народного депутата Олександра Онищенка, як одного з організаторів розкрадання державного газу.

За словами директора НАБУ Артема Ситника, протягом 2013-2016 років ПАТ "Украгазвидобування"через фіктивні біржі продавала газ за заниженою ціною підприємствам, підконтрольним угрупованню. Потім блакитне паливо за ринковою ціною перепродавалося підприємствам реального сектору економіки. У результаті махінацій держава понесло до 3 мільярдів гривень збитків.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі