Журналісти провели розслідування та встановили, що правоохоронець володіє елітними апартаментами у котеджному містечку вартістю близько трьох мільйонів гривень (2,3-2,6 млн), які зареєстровані на 86-річного дідуся його дружини. При цьому в декларації Головіна – лише будинок і квартира в Одесі, апартаменти в Луганську та Сімферополі.
За матеріалами розслідування юрист Інституту розвитку регіональної преси Олександр Волошин 19 жовтня написав заяву в НАБУ.
"За попередньою кваліфікацією я просив внести саме як недостовірне декларування. На підставі цієї статті можна довести незаконне збагачення Головіна, якщо він сам придбав цей таунхауз. Якщо нерухомість справді купував 86-річний Іван Слєпцов, детективи перевірятимуть усі його доходи", - пояснює юрист.
У другому випадку, якщо антикорупціонери не знайдуть офіційних статків Слєпцова, які б дозволили йому придбати дорогу нерухомість, йому загрожуватиме підозра в ухиленні від сплати податків.
"Детективи бюро повинні були впродовж доби внести відомості до єдиного реєстру досудових розслідувань... Але в НАБУ не внесли вчасно відомості до єдиного реєстру. Не зробили цього й за 10 днів, що й стало причиною позову за фактом бездіяльності службовців Бюро", - йдеться у матеріалі.
З 2017 року в Україні було скоєно понад 50 нападів на громадських активістів та журналістів. Найбільш напружена ситуація – на півдні країни, в Одеській і Херсонській областях. В жодному з випадків слідство не встановило замовників злочинів.
Одеські активісти вважають, що до терору проти них причетні мер міста Геннадій Труханов, а також близькі до нього бізнесмен Володимир Галантерник і кримінальний авторитет Олександр Ангерт на прізвисько "Ангел", які фактично монополізували корупцію в Одесі. А місцева поліція і прокуратура фактично захищають інтереси цього угруповання, та не виконують своїх професійних обов'язків.
Докладніше про ситуацію в Одесі читайте в матеріалі Ніни Перстньової "Біси міста "Ангела" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".