На Хмельниччині розгорнули мобільний COVID-госпіталь

Поділитися
На Хмельниччині розгорнули мобільний COVID-госпіталь © ДСНС України
Госпіталь може самостійно функціонувати як заклад охорони здоров'я та повністю готовий до прийому пацієнтів.

У Славуті Хмельницької області розгорнули мобільний госпіталь Державної служби України з надзвичайних ситуацій для надання медичної допомоги хворим на COVID-19, розрахований на 120 пацієнтів, пише пресслужба ДСНС України.

"Державною Службою України з надзвичайних ситуацій, на виконання рішення уряду, мобільний госпіталь ДСНС переміщено з смт Богородчани Івано-Франківської області до міста Славута Хмельницької області, на територію Славутської міської лікарні", - вказали у відомстві.

Госпіталь складається з 35 наметів, з яких 24 – це госпітальна база, розрахована на 120 ліжок. У госпіталі функціонує блок інтенсивної терапії та палати для пацієнтів. Кожне ліжко, як вказано, обладнане індивідуальним кисневим концентратором.

"Госпіталь обладнаний автономними системами життєзабезпечення та може самостійно функціонувати як заклад охорони здоров'я", - повідомили у відомстві, додавши, що він повністю готовий до прийому хворих на COVID-19.

Нагадаємо, що з середи, 7 квітня, в Хмельницькій області почнуть діяти обмеження "червоної зони". Обмеження діятимуть до 18 квітня. На територіях загального користування потрібно буде обов'язково носити маски або респіратори.

Зокрема, в області будуть заборонені:

  • робота барів, ресторанів і кафе, крім адресної доставки і замовлень на виніс;
  • робота торгово-розважальних центрів та інших закладів розважальної діяльності;
  • робота установ сфери торговельного та побутового обслуговування населення;
  • робота спортзалів, фітнес-центрів, басейнів, крім спортсменів національних збірних команд України за умови дотримання карантинних обмежень;
  • проведення всіх масових заходів, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;
  • робота установ громадського харчування та місць для харчування в готелях з 11 години до 6 годин, крім послуг з харчування в готельному номері на замовлення клієнтів;
  • торгівля на ринках, крім продовольчих;
  • відвідування навчальних закладів незалежно від форми власності;
  • регулярні перевезення пасажирів автомобільним і залізничним транспортом в межах області;
  • проведення планових заходів щодо госпіталізації;
  • відвідування сторонніми (крім законних представників, членів сім'ї, родичів за умови дотримання карантинних обмежень не частіше ніж раз на тиждень) установ і закладів сфери соціального захисту.

У червоній зоні залишаються Київ, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Чернівецька і Чернігівська області.

Епідеміологічна ситуація в Україні на сьогодні загрозлива, вважають в НАН і НАМН України. Пік третьої хвилі очікується в цьому місяці, за даними аналітиків, щодня будуть інфікуватися понад 60 тисяч осіб, ще 450 вмирати.

Рівень госпіталізації в нашій країні один з найвищих в Європі, відзначають аналітики. З нестачею місць у лікарнях стикаються в різних регіонах і зонах карантину, на Закарпатті та Прикарпатті для хворих розгортають мобільні госпіталі. А кількість пацієнтів на апаратах ШВЛ зараз найбільше з початку епідемії.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі