МВС: Кількість заяв про домашнє насильство в 2020 році збільшилася на 54%

Поділитися
МВС: Кількість заяв про домашнє насильство в 2020 році збільшилася на 54% Фото: nv.ua
На 27% більше складено протоколів.

У поточному році, в порівнянні з минулим роком, поліцейські України отримали на 54% більше повідомлень і заяв про факти домашнього насильства.

Про це повідомила заступник міністра внутрішніх справ України Катерина Павличенко на пресбрифінгу в Укрінформі, присвяченому проведенню Всеукраїнського інформаційної кампанії "16 днів проти насильства".

Також було складено на 27% більше протоколів про адміністративні правопорушення.

"У цьому році, в порівнянні з минулим, поліцейськими отримано на 54% більше заяв і повідомлень про факти домашнього насильства, було складено на 27% більше протоколів про адміністративне правопорушення, було винесено в 5 разів більше термінових заборонених приписів і взято на облік на 22 % більше кривдників", - розповіла Павличенко.

За її словами карантин ще більше оголив проблему домашнього насильства.

Як повідомлялося, 26 листопада на Михайлівській площі в Києві в рамках міжнародної акції "16 днів проти насильства" відкрили виставку "Справа в тому...", присвячену проблемі домашнього насильства в будь-якому його прояві.

У 1999 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем ​​боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. Щороку в цей день в різних країнах по всьому світу починається акція "16 днів проти насильства".

Раніше представництво Європейського Союзу, Консультативна місія ЄС і Офіс Ради Європи в Україні закликали владу нашої країни імплементувати всі положення чинного законодавства, посилити систему заходів і реагування на домашнє насильство, посилити нарощування потенціалу з даних питань і припинити негативне ставлення до згаданих питань серед представників влади.

Раніше ZN.UA писало, що дуже часто в інтернати потрапляють діти, батьки яких - алко- або наркозалежні. У нашому суспільстві поширена думка, що таких батьків треба позбавляти батьківських прав, а також спілкування з дітьми, переданими на виховання в інші родини. Детальніше в матеріалі "Діти і дорослі: залежність, що руйнує життя".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі