Мультипредметне тестування: як підготуватися до НМТ з математики

Поділитися
Мультипредметне тестування: як підготуватися до НМТ з математики © відкриті джерела
Цей предмет є обов'язковим.

Через військове вторгнення РФ в Україні зазнав змін освітній процес. Зокрема, у 2023 році випускники шкіл складатимуть національний мультипредметний тест (НМТ) замість ЗНО. Він складатиметься з трьох блоків, і другим є блок завдань з математики. Видання Освіта.ua розповіло, як випускникам підготуватися до НМТ з математики.

Які завдання будуть входити у НМТ з математики

Усього в блоці НМТ з математики буде 22 завдання, із-поміж яких:

  • 15 завдань з вибором однієї правильної відповіді з п’яти запропонованих варіантів;
  • три завдання на встановлення відповідності (потрібно встановити по три «логічні пари»);
  • чотири завдання відкритої форми з короткою відповіддю (неструктуровані завдання).

За виконання завдань блоку мультитесту з математики вступники зможуть отримати від 0 до 32 балів.

Зміст завдань блоку НМТ з математики буде відповідати чинній програмі ЗНО з математики. Ця програма охоплює всі теми з алгебри й геометрії, які вивчали учні в шкільному курсі.

Як підготуватися до НМТ з математики

Завдання з математики зможуть розв’язати не лише ті, хто вивчав математику на профільному рівні, а й ті, хто вивчав її на рівні стандарту. Кожному учаснику тестування буде надана можливість скористатися довідковими матеріалами, із якими варто ознайомитися заздалегідь.

Щоб отримати високий результат з математики, необхідно ретельно працювати над шкільною програмою, відвідуючи онлайн або офлайн уроки, які проводять вчителі.

Якісно підготуватися до майбутнього тесту допоможе й самостійне тренування. Регулярно виконуючи тести ЗНО-ОНЛАЙН з математики за попередні роки, вступники зможуть повторити весь теоретичний матеріал з алгебри й геометрії, застосовуючи його на практиці.

А завдання з математики, згруповані за певними темами, які відповідають програмі, дозволять відпрацювати найбільш проблемні розділи, приділивши їм максимум уваги при підготовці.

Якщо при виконанні тих чи інших завдань будуть виникати питання щодо правильності відповідей, абітурієнти можуть скористатися коментарями до тестів з математики минулих років, які надані провідними фахівцями з підготовки до тестування.

Усі охочі можуть спробувати свої сили й пройти онлайн демоверсію НМТ. Також майбутні вступники можуть скористатися новим сервісом з підготовки до мультитесту. На сервісі представлені сім тренувальних варіантів НМТ, які складені відповідно до вимог цьогорічного тесту.

Раніше ми писали, які критерії підрахунку балів та оцінювання будуть застосовувати у НМТ.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі