Мобілізація в Україні: які навички повинен мати призовник

Поділитися
Мобілізація в Україні: які навички повинен мати призовник © Генеральний штаб ЗСУ
Роз’яснення дав експерт.

Через військову агресію РФ, в Україні продовжили воєнний стан та загальну мобілізацію до 19 лютого 2023 року. Мобілізації підлягають військовозобов’язані чоловіки від 18 до 60 років. Солдат Служби зв’язків із громадськістю Сили територіальної оборони ЗСУ Володимир Дегтярьов розповів виданню Telegraf, до чого майбутньому призовнику слід бути готовим на службі та які навички слід опанувати.

Фізична витривалість

За словами військового, люди, котрі мають досить вузьку військову спеціалізацію, часто переміщуються на фронті. При цьому ще й несуть великий вантаж, іноді — і додатковий чужий. У бронежилеті, зі зброєю, боєприпасами та рюкзаком вага обладнання на військовому може досягати 20-30 кг.

Тому військові мають тренувати своє тіло та бити готовими до важких фізичних випробувань.

"Ваша фізична форма — це турбота не лише про себе, а й про побратимів", – сказав Дегтярьов.

Навички поводження зі зброєю

Не кожному військовому на фронті може стати в нагоді автомат чи гвинтівка, адже наразі протистояння переважно перейшло на важку техніку — танки та артилерію.

Проте вміти користуватися зброєю все одно необхідне. Військовослужбовець пропонує майбутнім бійцям самостійно вивчити цю тонкість на курсах чи під час індивідуальних тренувань у тирі. На його думку, найважливішим є вміння рухатися зі зброєю та відчувати її.

Знання теорії

За словами Дегтярьова, що знання основ структури армії, головних військових звань і посад, а також вміння розрізняти основні види техніки можуть допомогти новачку.

Також слід ознайомитися з різними видами озброєння, в ідеалі — з військовим сленгом, щоб розуміти старших колег відразу ж.

Додатково військовий слід почитати матеріали чи подивитися відео, як створювати фортифікаційні споруди – бліндажі, окопи, траншеї тощо.

Психічна витривалість

Перебування на фронті — це завжди стрес.  Дегтярьов порадив хоча б теоретично ознайомитися з тим, як мозок людини може реагувати на гострі та раптові зміни.

"Якщо ви займаєтеся спортом і маєте можливість — візьміть участь у змаганнях, щоб простежити, як ви реагуєте на стресову ситуацію", — сказав він.

Знання основ медицини

Майбутньому бійцю варто пройти курси тактичної медицини. Так він зможе вивчити її основні аспекти та навіть попрактикуватись на рідних чи друзях.

Раніше заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ бригадний генерал Олексій Громов розповів, чи будуть збільшувати темпи мобілізації в Україні.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі