Міноборони Британії назвало основні причини невдач РФ у війні проти України

Поділитися
Міноборони Британії назвало основні причини невдач РФ у війні проти України © Міноборони Росії / Telegram
Серед них, зокрема, корупція.

Мобілізовані окупанти, ймовірно, будуть змушені купувати деяке військове спорядження самостійно, поки керівництво РФ заявляє, що спорядження було закуплено військовим відомством. Корупція та погана логістика залишаються причинами слабкості військ РФ, вважає Міноборони Британії.

«Протягом останніх двох тижнів в Україну були перекинуті контингенти мобілізованих російських резервістів. Їх середній рівень особистого спорядження майже напевно нижчий, ніж і без того погане забезпечення раніше розгорнутих військ», - заявляє британська розвідка.

За даними Міноборони Британії, багатьом резервістам, ймовірно, доведеться самостійно купувати бронежилети, особливо сучасний бронежилет 6Б45, який призначений для загальної видачі бойовим підрозділам у рамках програми індивідуального спорядження «Ратник».

Цей жилет продається на російських інтернет-магазинах за 40 000 рублів (приблизно 640 доларів США), порівняно з приблизно 12 000 рублів (приблизно 190 доларів США) у квітні.

При цьому, у 2020 році влада РФ заявила, що російським військовим було поставлено 300 тисяч комплектів бронежилетів «Ратник», яких було достатньо для оснащення сил, що зараз дислокуються в Україні.

«Повсюдна корупція та погана логістика залишаються одними з основних причин невдач РФ у війні проти України», - вважають аналітики британської розвідки.

Раніше російські ЗМІ повідомили, що лише п’ятеро мобілізованих вже загинули в боях в Україні через три тижні після оголошення часткової мобілізації 21 вересня. Проте навіть така цифра спонукала багатьох прокремлівських воєнних оглядачів стверджувати, що кількість загиблих і поранених серед мобілізованих військовослужбовців, ймовірно, вища через відсутність обіцяної підготовки, обладнання, згуртованості підрозділів і командирів. Про загальну картину призову в РФ йдеться в звіті Інституту дослідження війни.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі