Ляшко пояснив «комендантську годину» для кінотеатрів і нічних клубів

Відео
Поділитися
Ляшко пояснив «комендантську годину» для кінотеатрів і нічних клубів © Pixabay
Напередодні в Києві посилили карантин, обмеживши час роботи розважальних закладів.

Заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко пояснив обмеження часу роботи розважальних закладів до 22:00 під час карантину. За словами санлікаря, це допоможе в боротьбі з епідемією коронавірусу в Україні.

«Таким чином впливають на роботу саме нічних клубів і дискотек, де неможливо дотримуватися соціальної дистанції та інших обмежень, які прописані для закладів громадського харчування», - повідомив він в етері програми «Мокрик по живому» на «Громадському».

Ляшком нагадав: із послабленням карантину, багато нічних клубів відкрилися як заклади громадського харчування.

Українці, які засиділися на карантині, із задоволенням відвідували їх, водночас і власники, і відвідувачі клубів часто ігнорували протиепідемічні заходи. Як наслідок - кількість нових випадків COVID-19 знову почала зростати.

«Обмежуючи час діяльності закладів громадського харчування, ми не дозволяємо таким чином працювати нічним клубам, які могли відкриватися і працювати під маркою закладу громадського харчування. І це буде дієвим заходом, який впливатиме на усунення скупчення людей на обмеженому просторі і без дотримання соціальної дистанції », - додав заступник міністра.

Головний санлікар України нагадав, що проблема соціальної дистанції є і в громадському транспорті. Вирішити її, на думку Ляшка, можна, збільшивши кількість рухомого складу на маршрутах - за прикладом інших країн. Він також запропонував розвести час початку робочого дня, збільшивши тривалість години пік.

C 6:36.

У червні епідеміологічна ситуація в Україні значно погіршилася, кількість нових випадків інфікування щодня зростає. За добу діагноз підтвердили у 889 осіб, із самого початку епідемії захворіли 45 887 українців, 1 185 померли від ускладнень захворювання.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов пояснив цю тенденцію небажанням українців дотримуватися правил профілактики коронавірусу і доручив лікарням готуватися до другої і третьої хвиль COVID-19.

Через зростання захворюваності карантинні обмеження вже посилили в Одесі та можуть посилити в 13 областях. Не виключений і варіант поновлення в Україні жорсткого карантину.

17 червня Кабінет міністрів продовжив адаптивний карантин в Україні до 31 липня, а також оновив механізми, за якими в регіонах зі значним поширенням коронавірусу можуть посилювати карантинні обмеження. Карантин в Україні діє з 12 березня, перший етап послаблення обмежень розпочався 11 травня.

Найболючіше карантин вдарив по дрібному і середньому бізнесу, як наслідок – Україна може постраждати не так від самого коронавірусу, як від боротьби з ним. Як протистояти захворюванню без відриву від виробництва, читайте в статті Юлії Самаєвої «Розумний карантин» для ZN.UA.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі