Глава дипломатії Литви також підкреслив важливість дотримання політики невизнання незаконної анексії Криму Росією.
"Важливо продовжити виконання політики невизнання анексії Криму по суті. Це правильний крок у потрібний час і в правильному напрямку", - написав Линкявичус в Twitter.
Important to continue fulfill #Crimea's annexation non-recognition policy with substance. This a move right at a right time in the right direction. @PavloKlimkin https://t.co/tno619GskL
- Linas Linkevicius (@LinkeviciusL) July 31, 2018
Європейський Союз запровадив санкції проти шести російських компаній, які брали участь в будівництві Керченського мосту. Рішення від 30 липня опубліковано в офіційному журналі ЄС.
Зокрема, з 31 липня під європейські санкції потрапили дві компанії російського олігарха Аркадія Ротенберга "Мостотрест" і "Стройгазмонтаж". Обидві ці компанії вже знаходяться в американському списку санкцій.
Також до санкційного списк потрапили "Институт Гипростроймост - Санкт-Петербург", "Судостроительный завод "Залив", "Стройгазмонтаж - Мост" і "ВАД" (Вологда).
У мотивувальній частині рішення ЄС наголошується, що будівництво моста і його офіційне відкриття в травні цього року були "ключовими символічними кроками в консолідації Росією контролю над незаконно аннексированными Кримом і Севастополем та подальшої ізоляції півострова від України".
Детальніше про Керченській міст читайте у матеріалі Володимира Кравченка "Азовське озеро". Керченський міст закриває українське Приазов'я" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".