Представник військової прокуратури Ігор Кринін під час судового засідання наполягав на тому, що опинившись на волі, обвинувачуваний може втекти, сховатися від слідства або чинити тиск на свідків. Суд підтримав клопотання сторони обвинувачення, і продовжив арешт Єжова до 27 грудня.
При цьому адвокат підсудного Валентин Рибін наполягав на цілодобовому домашньому арешті. Захисник Єжова заявив про те, що обвинувачення не надало суду доказів того, що його підзахисний передавав секретну інформацію російським спецслужбам, і в його діях не було складу злочину.
Крім цього, усі докази у справі вже зібрані, тому Єжов не зможе вплинути на перебіг слідства, додав захисник екс-перекладача прем'єра. За його ж словами, свідчення не підтверджують провину перекладача в державній зраді, тож впливати на свідків, перебуваючи на волі, він не може. На цьому ж наполягав і сам Єжов, просив суд звільнити його під домашній арешт.
Як повідомлялося, 21 грудня 2017 року СБУ затримала посадову особу Секретаріату Кабінету міністрів Станіслава Єжова за підозрою у роботі на російські спецслужби. У його обов'язки входив переклад зустрічей прем'єр-міністра з іноземними делегаціями. Згідно з даними слідства, Єжова завербували під час тривалого закордонного відрядження.
Як повідомили в СБУ, Єжов збирав інформацію про закордонні поїздки українського прем'єра за завданням Головного розвідувального управління Генштабу Збройних сил РФ. При цьому сам Володимир Гройсман заявив про те, що Єжов не мав доступу до державної таємниці. 22 грудня Шевченківський районний суд Києва заарештував Єжова.