Кількість обстрілів зоні АТО зросла – штаб

Поділитися
Кількість обстрілів зоні АТО зросла – штаб Окупанти обстріляли КПВВ Мар'їнка з автоматичних гранатометів © Міністерство оборони України / Facebook
Терористи накрили Широкіно і Авдіївку мінометним вогнем.

Бойовики російсько-терористичних формувань збільшили кількість обстрілу позицій Збройних сил України у зоні проведення антитерористической операції. Ніч у Донбасі пройшла відносно спокійно, а з 6:15 до 18:00 вівторка, 6 грудня, терористи 32 рази порушили режим припинення вогню, автівно застосовуючи заборонені Мінськими домовленостями міномети, повідомляє прес-центр штабу АТО.

Луганське на донецькому напрямку окупанти обстрілювали з мінометів калібру 82 міліметрів, а Авдіївку – ще й з гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї.

По Новозванвці та Новоолександрівці на Луганщині окупанти били з мінометів, гранатометів і зенітних установок. У районі Катеринівки були зафіксовані провокації із застосуванням стрілецької зброї.

Широкине, Чермалик, Мар'їнку, Красногорівку, Талаківку, Водяне на маріупольському напрямку зазнали обстрілів із 120-мм і 82-мм мінометів. З гранатометів, озброєння БМП і стрілецької зброї терористи вели вогонь по українських позиціях в районі Старогнатівки, Широкиного, Гнутового та Павлополя.

З автоматичних гранатометів окупанти обстріляли КПВВ Мар'їнка Донецької області.

Нагадаємо, за минулу добу бойовики 26 разів обстріляли позиції сил АТО. Один український військовослужбовець загинув, двоє отримали поранення.

Під час зустрічі "Нормандської четвірки" в ніч на 20 жовтня учасники зустрічі в Берліні погодилися з безальтернативністю Мінських домовленостей і домовилися про спільну розробки "дорожньої карти"їх реалізації. Крім того, лідери країн попередньо домовилися про продовження роботи з розведення військ на чотирьох ділянках лінії зіткнення в Донбасі. Серед цих ділянок, зокрема, має бути і Дебальцеве Донецької області.

Проте міністри закордонних справ України, Німеччини, Франції та Росії на переговорах у Мінську 29 листопада не досягли прогресу в узгодженні "дорожньої карти" через відмову голови МЗС РФ Сергія Лаврова обговорювати розміщенні збройної місії ОБСЄ у Донбасі.

Детальніше про основні проблемні питання деокупації Криму та ОРДЛО читайте у статті Костянтина Батозького "Деокупація: початок" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі