Київські школярі повертаються на дистанційне навчання з 25 березня – Кличко

Поділитися
Київські школярі повертаються на дистанційне навчання з 25 березня – Кличко © pixabay/stanislavskij
Учні молодших класів зможуть повернутися за парти наступного тижня. Інфекціоністи закликають запровадити навчання онлайн і для початкової школи.

Мер Києва Віталій Кличко розповів, яким буде навчання в столиці під час дії обмежень «червоної зони» карантину.

«Для учнів 5-11 навчання розпочнеться з 25 березня – в дистанційному форматі. Учні ж молодшої школи, якщо епідеміологічна ситуація не погіршиться, сядуть за парти вже наступного понеділка (29 березня – ред.)», - написав він у Telegram.

Департамент освіти і науки КМДА підготував для вчителів і батьків рекомендації та поради щодо проведення дистанційних уроків.

Завідувач кафедри анестезіології, дитячої анестезіології та інтенсивної терапії Харківської медичної академії післядипломної освіти, професор Володимир Корсунов вважає, що дистанційне навчання потрібно вводити не тільки у вишах та середніх школах, але й у початкових.

«Дотримуватись карантинних вимог в шкільних класах і коридорах неможливо. Діти ніколи не будуть все це виконувати. І там відбувається каталізатор пандемії. Через тісні контакти вони інфікують одне одного і вчителів, а потім ідуть додому, де є дорослі, і що гірше – бабусі с дідусями. Сімейні контакти дають дуже високий рівень інфікування, на відміну від тимчасових десь в супермаркеті або торгівельному центрі»,  - наголосив він у коментарі ZN.UA.

У Харкові дитяча лікарня вперше за весь час пандемії завантажена майже на 100%. На лікарняних ліжках – діти будь-якого віку: з перших місяців життя до підлітків.

У Києві карантин посилили за день до того, як комісія з ТЕБ та НС вирішила віднести місто до зони з найвищим рівнем епіднебезпеки. 

16 березня міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що у столиці за останніх півтора тижня число хворих на коронавірус та госпіталізованих збільшилося майже вдвічі. Також через погіршення епідситуації учні 5-11 класів Києва пішли на весняні канікули трохи раніше.

Закриття шкіл через COVID-19 спричинило значний збій у наданні освітніх послуг у всій Європі. Згідно з даними деяких країн регіону з найвищим рівнем доходу, пандемія призводить до погіршення результатів навчання та зростання нерівності. Як Україні зменшити негативний вплив на освіту, розповідають експерти Світового банку в галузі освіти Гаррі Патрінос, Джеймс Грешем і Робін Донеллі у статті «Школо, ми готові?» для читачів ZN.UA.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі