"Показник ефективності: зростання відсотка випускників шкіл, які обирають професійну (початкову професійну і професійну перед вищою) освіту після школи, щонайменше до 45%", - йдеться в тексті проекту.
Уряд обіцяє створити не менше 250 навчально-практичних центрів у закладах професійно-технічної освіти та сформувати мережу центрів професійного вдосконалення.
Кабмін також розраховує на те, що відсоток випускників ПТУ, працевлаштованих в Україні після закінчення навчання, також збільшиться.
"Кожна об'єднана територіальна громада матиме опорну школу з забезпеченим підвезенням учнів до неї. Опорні школи отримають додаткову підтримку на розвиток освітнього простору, кабінетів природничо-математичних та інших предметів", - наголошується в програмі.
Очікується, що в результаті реалізації заходів Програми буде досягнуто зростання ВВП на 40, створено 1 млн. робочих місць, наведені в гарний стан всі основні дороги (24 тис. км), побудовано 5 морських портів і 15 аеропортів, зменшено антропогенний вплив на навколишнє середовище.
Раніше повідомлялося про те, що в 2019 році збільшено держзамовлення на вчителів та інженерів. Кабмін передбачив на розвиток освіти в 2020 році 136 млрд гривень.
Детальніше про реформування системи вищої освіти читайте у матеріалі Оксани Онищенко "Єгор Стадний: "За телефонним дзвінком точно нічого робити не буду"" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".