G7 нагадали українській владі про судову реформу як ключову умову євроінтеграції України

Поділитися
G7 нагадали українській владі про судову реформу як ключову умову євроінтеграції України © Вища рада правосуддя (ВРП)
Посли країн Великої сімки закликали таки сформувати нову Вищу раду правосуддя.

Посли країн G7 висловили надію на те, що з’їзд суддів скоро призначить вісьмох нових членів Вищої ради правосуддя, нагадавши, що це – одна з ключових реформ, від яких залежить подальший рух України до членства у ЄС. Про це вони написали у Twitter-профілі Групи підтримки послів G7 у Києві.

«На тлі агресивної війни Росії проти України і жорстоких атак на критичну інфраструктуру Україна продовжує реалізацію реформ. Вітаємо публікацію Радою з етики рішень щодо кандидатів у судді до Вищої ради правосуддя, – йдеться у Twitter G7AmbReformUA. – Ми очікуємо, що в січні з’їзд суддів призначить 8 нових членів Вищої ради юстиції. Це відновить роботу Ради, зміцнить стійкість України під час війни та виконає ключову умову для українського шляху до ЄС».

8 листопада ZN.UA оприлюднило інформацію про плани влади щодо нової структури уряду. Зміни стосуватимуться зокрема і євроінтеграції. Українська експертна спільнота вже висловила свою критичну думку з приводу ідеї створити Міністерство євроінтеграції, культури та інформаційної політики. Викликає сумніви спроможність такого міністерства впоратися з дедалі більшою кількістю завдань, які постають перед Україною у зв’язку з отриманням кандидатського статусу та майбутнього членства. Увагу було зосереджено на тому, що кожна країна обирає свою інституційну модель залежно від структури уряду та повноважень міністерств. Таким шляхом не йшла жодна країна, котра стала членом ЄС. Детальніше про це читайте в статті Любові Акуленко «Як не перетворити шлях до ЄС на історію, що ніколи не закінчується».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі