Футбольну команду ветеранів з ампутаціями не пустили за кордон - Держприкордонслужба назвала причину

Поділитися
Футбольну команду ветеранів з ампутаціями не пустили за кордон - Держприкордонслужба назвала причину © Максим Козицький/Львівська ОВА (ОДА) Telegram
Більшість осіб зі складу команди, які є чинними військовослужбовцями, не мають необхідних  для перетину кордону документів.

Прикордонники офіційно прокоментували ситуацію з непропуском через кордон футбольної команди «Покрова АМП», у якій тренуються і грають ветерани з ампутаціями, військовослужбовці не мали необхідних документів для перетину кордону, заявляють у Державній прикордонній службі України.

"Під час вивчення законних підстав для виїзду за кордон гравців, які увійшли до футбольної команди «Покрова АМП», прикордонники встановили, що більшість осіб зі складу команди, які є чинними військовослужбовцями, не мають необхідних документів для перетинання кордону. Попередньо встановлено, що керівництво футбольної команди не до кінця вжило необхідних дій щодо погодження дозволів для команди та отримання позитивного результату розгляду листів", - повідомляє ДПСУ.

Водночас прикордонники зазначають, що вживають усіх можливих заходів, аби допомоги команді в перетинанні кордону.

Нещодавно Львівська обласна військова адміністрація презентувала футбольний клуб «Покрова АМП», що на 80% складається з військових, які захищали Україну на фронті. Це перша в Україні футбольна команда осіб з ампутаціями, а також перша у світі, яка тренується на снігу. Від вересня 2023 року колектив поповнився новими футболістами, тренером та фахівцями медичного сектору. Команда створена за ініціативи отців Салезіанського згромадження УГКЦ, тренують спортсменів Богдан Мельник та Назар Русецький.

«Покрова АМП» стала базовою командою національної збірної України з футболу серед гравців з ампутацією кінцівок, яка восени посіла друге місце в Лізі Націй-2023. Планувалося, що у 2024 році футболісти команди гратимуть у чемпіонаті Польщі ПЗУ АМП Футбол Екстракласа, який є одним з найсильніших у Європі.

Додамо, що футбол на милицях грають командами із семи людей на полі розміром 40х60 метрів. Польові гравці грають на милицях, милицю у них вважають продовженням руки.

Раніше повідомлялося, що в Україні вже є понад 20 000 людей з ампутованими кінцівками, багато з них військові, які також зазнають психологічної травми під час перебування на фронті. Європа не переживала нічого подібного з часів Першої світової війни, а Сполучені Штати – з часів Громадянської війни.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі