Дві третини українців задоволені своєю зовнішністю

Поділитися
Українці переконані, що гарно виглядають © Андрій Товстиженко, DT.UA
Повністю задоволені своєю зовнішністю 22% українців, частково – 43%. Лише 2% повністю незадоволені, частково – 7%. Нічого не можуть сказати – 27%.

Україна увійшла до трійки країн, мешканці яких найбільше задоволені своєю зовнішністю, свідчать дані опитування GfK у 22 країнах світу.

Найбільш задоволені собою мешканці Латинської Америки з найвищою кількістю населення, повністю задоволених зовнішністю. При цьому 74% жителів Мексики повністю або частково задоволені зовнішністю. Далі впритул йде Туреччина (71%). Бразилія та Україна – наступні (65%), Іспанія – 64%. Німці та аргентинці мають однаковий показник у 62%.

Японці найвимогливіші до своєї зовнішності – 38% не дуже задоволені чи абсолютно не задоволені нею. За ними йдуть жителі Великої Британії з показником у 20%, дещо нижчий відсоток у Південній Кореї, Росії, Швеції та Австралії - 19%.

Більше половини (55%) опитаних віком від 15 років з 22 країн світу кажуть, що вони в деякій мірі задоволені своєю зовнішністю, що включає кожного десятого (12%) повністю задоволеного своєю зовнішністю. І навпаки, тільки 16% кажуть, що вони чимось незадоволені у своїй зовнішності; з них 3% стверджують, що вони абсолютно не задоволені. Решта 29% є нейтральними у своїх оцінках.

Порівняння відповідей чоловіків і жінок пролило нове світло на уявлення, що жінки набагато більш критично ставляться до свого вигляду, ніж чоловіки. Обидві статі рівні, принаймні щодо частки тих, хто задоволений своєю зовнішністю: серед представників кожної статі 43% кажуть, що вони задоволені в деякій мірі, 12% стверджують, що вони повністю задоволені. Проте чоловіки частіше є нейтральними щодо цього питання, ніж жінки (31% проти 27%). Коли мова йде про незадоволення власною зовнішністю, жінки тут випереджають чоловіків, але ненабагато: 14% жінок не дуже задоволені порівняно з 11% чоловіків, а 4% жінок та 3% чоловіків відповіли, що вони абсолютно не задоволені власною зовнішністю.

GfK провела онлайн-опитування (в Україні – особисте інтерв'ю) більш, ніж 27000 осіб віком старше 15 років в 22 країнах світу. Польовий етап опитувань закінчився влітку 2014 року.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі