Дубілет опублікував графік скорочення кількості паперової документації

Поділитися
Дубілет опублікував графік скорочення кількості паперової документації Пікові показники були зафіксовані у вересні © Прес-служба Кабміну України
З 1 жовтня урядом заборонено надсилати документи не в електронній формі, за винятком випадків, коли папір передбачено законом.

За останні два місяці кількість урядової паперової документації скоротилася майже в п'ять разів, повідомив міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет, опублікувавши відповідний графік.

"Кількість документів, які міністерства та інші центральні органи надіслали одне одному в паперовій формі", - підписав оприлюднені дані Дубілет.

Так, згідно з графіком, пікові показники документів у папері – п'ять тисяч - були зафіксовані з 16 вересня по 20 вересня та з 30 вересня по 4 жовтня. Після цього кількість документів у паперовому вигляді пішла на спад.

Міністр зазначив, що перевести в електронну форму документообмін - це набагато легше, ніж документообіг всередині органів. "Тут теж кипить робота", - підсумував міністр.

Нагадаємо, Кабінет міністрів схвалив рішення про остаточний перехід від паперового до електронного документообігу. За словами міністра КМУ Дмитра Дубілета, перехід на електронний обмін документів істотно скоротить час на доставку й обробку кореспонденції. І стане першим кроком до обіцяною командою президента Володимира Зеленського цифровізації держави.

У свою чергу прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявляв, що наступний рік стане роком тотальної цифровізації України, а після 2020 року держава має бути повністю в смартфоні.

Як повідомлялося, команда президента Володимира Зеленського планує прискорити перепис населення України і провести його в грудні 2019 року. Своєю чергою Кабінет міністрів і Держстат запланували проведення перепису на 2020 рік. Особливість цього перепису в тому, що він проводитиметься не на паперових носіях, а на планшетах.

На проведення перепису знадобиться близько 4-5 млрд гривень, у держбюджеті-2020 передбачено виділення 3,44 млрд. Окрім соціальних та економічних причин, потребу перепису в команді Зеленського вбачають у необхідності реформувати парламент і прив'язати кількість депутатів до реальної кількості виборців.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі