Директор донецького спорткомплексу "Олімпійський" уникнув покарання за побиття журналіста

ZN.UA Ексклюзив
Поділитися
Директор донецького спорткомплексу Геннадій Каліщук © sled.net.ua
Донецький суд визнав директора стадіону винним у побитті журналіста, але "у зв'язку із закінченням терміну давності" не став карати його навіть штрафом.

Директор донецького регіонального спорткомплексу "Олімпійський" Геннадій Каліщук засуджений за побиття журналіста Ігоря Ткаченка під час футбольного матчу у 2008 році.

Як передає кореспондент DT.UA, 13 червня у Київському районному суді м. Донецька суддя Оксана Епель оголосила вирок, яким Каліщука визнано винним у злочині, передбаченому ч.2 ст. 125 КК України (спричинення легких тілесних ушкоджень).

Суд засудив Каліщука до виплати штрафу в сумі 1700 грн, однак звільнив від покарання "у зв'язку із закінченням терміну давності".

Адвокат журналіста Тетяна Іванова заявила про намір оскаржити вирок. "Суд абсолютно вірно проаналізував обставини справи, але призначив, по-моєму, занадто м'яке покарання. В даному випадку я вважаю за необхідне вимагати для підсудного позбавлення волі з відтермынуванням вироку. Крім того, я рекомендую своєму підзахисному домагатися порушення кримінальної справи за ст. 171 КК України, бо тут у наявності перешкоджання професійній діяльності журналіста", - зазначила адвокат.

Нагадаємо, на РСК "Олімпійський", яким керує засуджений за вчинення карного злочину Геннадій Каліщук, 15 липня відкриється юнацький Чемпіонат світу з легкої атлетики.

Як повідомлялося раніше, 15 березня 2008 року під час матчу між ФК "Шахтар" (Донецьк) і ФК "Металіст" (Харків) фотокореспондент Ігор Ткаченко став жертвою агресії з боку Каліщука. Директор стадіону у грубій формі вимагав від журналіста припинити зйомку гостей у ВІП-ложі і вдарив Ткаченка в обличчя.

Нещодавно голова Донецької ОДА Андрій Шишацький і голова Донецької облради Андрій Федорук публічно пообіцяли звільнити Каліщука, однак той до цього часу керує РСК "Олімпійський". !zn

Читайте також:

Донецький суд з другої спроби визнав, що журналістів не можна називати "чмом"

Справу Вадима Титушка направили в суд

Українські журналісти оцінили свободу слова в країні "на трієчку"

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі