День сержанта ЗСУ: історія

Поділитися
День сержанта ЗСУ: історія © Генеральний штаб ЗСУ
Це свято відзначається щороку.

18 листопада українці відзначають День сержанта Збройних Сил України. В цей день прийнято вшановувати відданість військовій справі та професіоналізм сержантів ЗСУ.

Історія свята

День сержанта ЗСУ був встановлений 19 квітня 2019 року указом президента України Петра Порошенка.

Раніше День сержанта в Україні відзначався згідно з наказом Міністра оборони від 10 лютого 2009 року. Це професійне свято було введено з метою підтримки і підвищення престижу військової служби за контрактом на посаді сержантського і старшинського складу, а також подальшого патріотичного виховання військових кадрів України.

День професійного сержанта ЗСУ, згідно з указом наказу, було прийнято відзначати в першу п’ятницю березня. Зараз – щороку 18 листопада.

Під час повномасштабного вторгнення Росії сержантський та старшинський склад ЗСУ проявляють мужність та героїзм у боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

Нагадаємо, що на лівому березі Дніпра ЗСУ атакували райони Пойми та Піщанівки і досягли часткового успіху в лісових масивах на південь від Кринок.

Раніше повідомлялося, що ЗСУ продовжили контрнаступ на заході Запорізької області та досягли успіхів в районі Вербового. Українські сили атакували на північний захід від Вербового і в районі Новопокровки. Тут вони змусили російські війська відійти з тактичних висот у Вербовому та по дорозі Новопокровка-Пологи.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі