Членство України у НАТО: Міноборони вже працює над Стратегією військової безпеки

Поділитися
Членство України у НАТО: Міноборони вже працює над Стратегією військової безпеки Фото: Gordonua
Для роботи над Стратегією залучені фахівці міністерств та відомств.

18 вересня Міністерство оборони України повідомило, що веде роботу над Стратегією військової безпеки.

Стратегія направлена на розвиток особливого партнерства України з НАТО та набуття повноправного членства України в Альянсі, заявив міністр оборони України Андрій Таран на відомчому сайті.

"Новітня Стратегія національної безпеки, прийнята Верховним Головнокомандувачем, містить однозначний імператив отримання запрошення й приєднання до Плану дій щодо членства в НАТО. Поставлена мета - повноправне членство в Альянсі. З цього ми і виходимо, організовуючи свою роботу над проєктом Стратегії воєнної безпеки", - заявив глава оборонного відомства.

Таран зазначив, що в даний час для обробки проєктів Стратегії воєнної безпеки України та Стратегічного оборонного бюлетеня України створено робочу групу на чолі з першим заступником міністра оборони Іваном Руснаком.

Також до її складу, крім фахівців Міноборони і Генштабу, запрошені представники Офісу президента, Апарату РНБО, Секретаріату КМУ, Національного інституту стратегічних досліджень, складових сил оборони, а також Ради зі сприяння імплементації реформ Міноборони України та Громадської ради при Міноборони України.

17 вересня президент України Володимир Зеленський заявив, що головним пріоритетом у його діяльності залишається досягнення миру в Донбасі.

Зеленський також заявив, що армія України має активізувати реформи з метою отримання Плану дій щодо членства (ПДЧ) в НАТО.

На поточному тижні президент затвердив Стратегію національної безпеки України.

Верховна Рада прийняла в цілому законопроєкт № 2412-д "Про розвідку". За документ проголосували 258 народних депутатів.

Законопроєкт визначає статус розвідувальних органів. Документ також містить правові норми, що дозволяють розвідувальним органам організовувати і здійснювати свою діяльність. Законопроект посилює парламентський контроль.

Також повідомлялося, що Міноборони розробляє нові види сухпайка для військових, повідомив заступник начальника управління розвитку продовольчого забезпечення Головного управління супроводу матеріального забезпечення ЗС України полковник Олександр Хворост.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі