Бундестаг розгляне питання визнання Голодомору геноцидом українського народу – ініціатор петиції

Поділитися
Бундестаг розгляне питання визнання Голодомору геноцидом українського народу – ініціатор петиції Голодомор, що забрав мільйони життів українців, визнали геноцидом десятки країн світу
Усього під цією петицією зібрали близько 73 тисяч підписів небайдужих.

Питання винесення на голосування Бундестагу постанови про визнання Голодомору 1932-1933 років геноцидом українського народу буде розглянуто петиційної комісією німецького парламенту через кілька місяців, йдеться в офіційному листі від Секретаріату петиційної комісії Бундестагу, повідомила ініціатор збору підписів під петицією до Бундестагу про Голодомор Наталія Ткачук у своєму Facebook.

"Тільки що отримала офіційну відповідь від секретаріату петиційної комісії Бундестагу щодо нашої петиції про визнання Німеччиною Голодомору 1932-1933 років геноцидом українців... Коротко скажу щодо подальших кроків. Секретаріат петиційної комісії повідомляє, що зараз готуються пропозиції до рішення петиційної комісії. По суті мова йде про те, що за кілька місяців (мабуть, після парламентських канікул) петиційна комісія буде голосувати за те, виносити питання визнання Німеччиною Голодомору на розгляд Бундестагу чи ні", – зазначила Наталя.

Ткачук нагадала, що під петицією зібрали близько 73 тисяч підписів. Зараз, зазначила вона, важливо звернутися до кожного з 28 депутатів петиційної комісії, щоб дати їм розуміння того, чим був Голодомор 1932-1933 років.

Відзначимо, в США більше 20-ти Штатів визнали Голодомор в Україні геноцидом.

Крім України, Голодомор визнали геноцидом 15 держав, серед яких Канада, Польща, Португалія, Грузія, Литва, Латвія, Естонія та інші.

Ще дев'ять країн, а також ПАРЄ і Європарламент приймали резолюції про засудження Голодомору як злочину радянського тоталітарного режиму проти українського народу.

Докладніше читайте в матеріалі Сергія Махуна "Чи готовий світ почути правду про Голодомор?" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі