Бойовики "ЛНР" влаштували перестрілку з російськими кураторами, є жертви – розвідка

Поділитися
Бойовики У підрозділах бойовиків посилена військова дисципліна © Facebook/Gennadiy Dubovoy
Окупанти незадоволені діями командування і звільняються. Зупинити їх не можуть навіть посилення військової дисципліни в підрозділах і погрози відміни пільг.

У відносинах між особовим складом підрозділів бойовиків на передових позиціях і командним складом російських окупаційних військ зростає напруженість, зазначають у Головному Управлінні Розвідки Міністерства оборони України.

"26 грудня цього року на одній з передових позицій 7-ої окремої мотострілкової бригади (Брянка) 2-го АК (Луганськ) ЗС РФ між офіцерами, які прибули для контролю, і військовослужбовцями, які перебували на бойових позиціях у стані алкогольного сп'яніння, сталося збройне зіткнення, внаслідок чого один військовослужбовець загинув, ще кілька отримали поранення", - йдеться в повідомленні прес-служби ГУР МОУ, опублікованому на сторінці в Facebook.

За даними розвідників, у підрозділах бойовиків посилені заходи контролю військової дисципліни, а також збільшена відповідальність за втрату матеріальних засобів, у тому числі зброї та боєприпасів.

"Командуванням 1-ої окремої мотострілкової бригади (Кальміуське) 1-го АК (Донецьк) ЗС РФ застосовуються заходи щодо посилення контролю військової дисципліни та відповідальності за втрату зброї, боєприпасів і матеріальних засобів", - наголошується в повідомленні.

З понеділка в бригаді діє казармене положення, для бойовиків, у тому числі офіцерів, введено низку обмежень.

"26 грудня цього року бригаду переведено на казармене положення, особовому складу (в тому числі офіцерам) заборонені будь-які виходи за межі розташування підрозділів і повідомлено про скасування пільг у разі звільнення за станом здоров'я або за пораненням (каліцтво), отриманому в стані алкогольного сп'яніння", - розповіли в прес-службі розвідки.

Незважаючи на вжиті командуванням заходи, серед особового складу бригади зростає невдоволення діями командирів. Більше 30 бойовиків навіть заявили про бажання звільнитись, незважаючи на перспективу втрати пільг.

Читайте також: Зниклі двоє солдатів ЗСУ потрапили в полон "ЛНР"

На саміті лідерів країн "Нормандської четвірки" 19 жовтня в Берліні була досягнута домовленість, що до кінця листопада глави МЗС затвердять основу проекту "дорожньої карти" з імплементації Мінських угод. Крім того, лідери країн попередньо домовилися про продовження роботи з розведення військ на чотирьох ділянках лінії зіткнення в Донбасі. Серед цих ділянок, зокрема, має бути і Дебальцеве Донецької області.

Проте міністри закордонних справ України, Німеччини, Франції та Росії на переговорах у Мінську 29 листопада не досягли прогресу в узгодженні "дорожньої карти" через відмову очільника МЗС РФ Сергія Лаврова обговорювати розміщення збройної місії ОБСЄ в Донбасі.

Детальніше про основні проблемні питання деокупації Криму і ОРДЛО читайте у статті Костянтина Батозького "Деокупація: початок" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі