Бойовики накрили українські позиції на Луганщині артилерійським і мінометним вогнем

Відео
Поділитися
Бойовики накрили українські позиції на Луганщині артилерійським і мінометним вогнем © Прес-центр АТО/Facebook
Обстріли пошкодили цивільну інфраструктуру. Люди не постраждали.

Напередодні бойовики російсько-окупаційних військ сім разів прицільно обстріляли українські позиції в Донбасі, порушивши режим тиші, запроваджений у липні минулого року.

На Луганщині оккупанты задіяли широкий арсенал озброєння, включно із забороненими артилерією та мінометами. Під обстріл потрапили не лише позиції захисників України, а й будинки мирних мешканців.

По українських позиціях неподалік Південного російські найманці відкривали вогонь з артилерійських систем 122-го калібру і снайперської зброї. А поблизу Новгородського гатили  з мінометів 120-го калібру.

Мінометним обстрілом пошкоджено три житлові будинки, лінію електромереж та газопровід. Постраждалих серед мирних мешканців немає.

На Донеччині противник вів прицільний вогонь з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї неподалік Катеринівки та Попасної.

«На обстріли противника українські воїни відкривали вогонь у відповідь. Про факти порушення режиму припинення вогню через українську сторону СЦКК повідомлено представників ОБСЄ. Бойових втрат серед наших воїнів немає», - зазначили у штабі операції Об’єднаних сил.

Від початку доби 21 лютого на сході України зберігається тиша. Обстановка в районі проведення операції ОС залишається під контролем українських воїнів.

Нагадаємо, 28 січня терористи угруповань «Л-ДНР» представили свою «доктрину», яка передбачає захоплення всієї території Донецької і Луганської областей України. «Документ» оприлюднили під час так званого форуму «Русский Донбас», куди також прибули російські пропагандисти.

Голова української делегації у ТКГ Леонід Кравчук заявив, що нинішня ситуація на окупованих територіях породжує багато питань як до Росії, так і до її проксі. Коментуючи проведення відповідного форуму, Кравчук заявив, що це «зовсім інша філософія».

У листопаді 2020 року  Україна підготувала «План спільних кроків» для ТКГ, який пропонує повністю припинити конфлікт і демілітаризувати окремі райони Донецької і Луганської областей на початку 2021 року.

Попри оприлюднення «доктрин» і планів, значущих результатів у Мінських переговорах немає. То чи не час змінювати «формат і стратегію»? Про це розмірковує Тетяна Силіна у статті «Подорож із Парижа до Берліна із зупинкою в Мінську завдовжки рік».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі