Більшість українців проти легалізації ринку секс-послуг для поповнення бюджету України — опитування

Поділитися
Більшість українців проти легалізації ринку секс-послуг для поповнення бюджету України — опитування © Фокус
Українці також висловилися про легалізацію медичного канабісу та грального бізнесу.

Більшість українців висловилися проти думки, що для отримання додаткових коштів в умовах економічної кризи держава може дозволити виробництво та обіг марихуани в медичних цілях, легалізувати гральний бізнес або створити легальний ринок сексуальних послуг. Про це йдеться в опитуванні, проведеному Соціологічною групою "Рейтинг".

Зокрема, проти легалізації використання у медичних цілях марихуани виступили 49% українців. Підтримують таку ідею 39% опитаних. При цьому найбільше підтримують легалізацію канабісу чоловіки (47%), жителі Центральної та Західної України (41%), а також люди із високим рівнем доходу (45%). Проти легалізації марихуани виступають здебільшого жінки (55%), жителі Південної та Східної України та люди віком від 18 до 29 років (52%).

Соціологічна група "Рейтинг"

За легалізацію грального бізнесу висловилися 33% громадян, не підтримують таку ідею 55% опитаних. Найбільше таку ініціативу підтримують жителі Центральної та Східної України (36% та 35% відповідно) та громадяни віком від 40 до 49 років (38%). Найбільші противники легалізації грального бізнесу мешкають на Заході (63%). Проти такої ініціативи також найбільше виступають люди у віці від 50 до 59 років (58%).

Соціологічна група "Рейтинг"

Проти легального ринку секс-послуг висловилися 65% опитаних українців, а підтримують такий спосіб поповнення держбюджету 24% громадян. Найбільше підтримують таку ініціативу люди з високим доходом (33%), чоловіки (35%), жителі Східної України (28%) та українці віком від 30 до 39 років (29%). Найбільше противників - серед людей з низькими доходами (69%), жінок (75%), мешканців Заходу України (68%) та людей віком 18-29 років (69%).

Соціологічна група "Рейтинг"

Опитування провели 10-12 квітня серед українців віком від 18 років у всіх областях, окрім анексованого Криму та окупованої частини Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews -телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибіркова сукупність становить 2000 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,2%.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі