Більшість наших заявників зараз — дружини ветеранів – голова фонду ветеранів

ZN.UA Ексклюзив
Поділитися
Більшість наших заявників  зараз — дружини ветеранів – голова фонду ветеранів Дружинам ветеранів доступна допомога Фонду © Фото надане автором
В першу чергу підтримку отримує соціально відповідальний бізнес

Український ветеранський фонд з початком війни запровадив програму одноразової підтримки ветеранів та членів їхніх родин, що вже ведуть підприємницьку діяльність. Про успішні кейси цієї програми та як отримати допомогу розповіла виконавча директорка Українського ветеранського фонду Наталія Калмикова в інтерв’ю Надії Сухій «Ветерани війни. Підтримка на рівні гідності».

«Насправді кожна з цих історій особлива по-своєму. Більшість наших заявників — дружини ветеранів. Є історія, яка мені дуже відгукується. Вона про вплив ветеранського бізнесу, що приніс користь не тільки родині, а й суспільству. Ця родина переселенців із Донбасу приїхала на Київщину 2014 року. Вони жили в Ірпені, потім звідти виїхали. У дружини був реабілітаційний центр для дітей з особливими потребами, що його росіяни знищили під час бойових дій на Київщині. Наше фінансування стало одним із пазликів, які ця жінка збирає, аби відновити центр. Тобто це не просто бізнес, яким родина заробляє. А ще й робота для громади. Це приклад соціально відповідального бізнесу», - зазначила Калмикова розповідаючи про успішні кейси мікрофінансової програми Фонду.

Інший випадок – з Маріуполя. В одного із заявників був зруйнований бізнес у Маріуполі, він переїхав до Івано-Франківська й теж отримав від Фонду фінансування. Зараз відновлює свій бізнес, що пов’язаний із деревиною.

«Ми надихаємося історіями тих, хто отримав ці виплати. Це не наші гроші, це гроші платників податків, а ми є інструментом. Надихає, коли бачиш результат, коли тобі кажуть, що ти як камінчик, на який можна опертися, щоб встати й рухатися далі. Ми сподіваємося, що таких історій буде більше, бо це також про відновлення довіри до держави», - додала очільниця Фонду.

За словами Наталії Калмикової, зараз кожен ветеран може зателефонувати на гарячу лінію. Ветеран або його родина можуть отримати відшкодування до 20 тисяч гривень на ведення підприємницької діяльності. Подробиці є на сайті Фонду.

Нагадаємо, нещодавно Український ветеранський фонд також запустив програму макрофінансування ветеранського бізнесу. Держава готова профінансувати проєкти на суму до мільйона гривень.

Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі